fbpx

Пігментні плями на руках: причини та як позбутися

18 Березня 2024

Пігментні плями часто вважаються віковими змінами, проте можуть виникати й з інших причин. Спостерігаються вони не тільки на шкірі обличчя. Багато жінок стикаються з таким явищем, як пігментація на руках.

Плями можуть відрізнятися за відтінком (від світлого до темно-коричневого) і розміром. Також вони можуть мати різну локалізацію: на пальцях, кистях, плечах. Давайте докладніше розглянемо, від чого на руках з’являються пігментні плями, як позбутися потемніння шкіри і чи можливо профілактувати проблему, уникнувши її появи надалі?

Що таке пігментація шкіри рук

Пігментація на руці – це винятково естетична проблема, що не спричиняє жодного дискомфорту і болю. Проявляється вона у вигляді однієї або декількох плям. Вони можуть не тільки відрізнятися за відтінком і розміром, а й розташовуватися на плоскій шкірі або разом із невеликим її підвищенням.

У більшості випадків з’являється пігментація на руках від сонця, оскільки саме ультрафіолет провокує активізацію меланіну. Останній відповідає за відтінок зовнішнього шару шкіри і в разі підвищення концентрації запускає таке явище, як пігментація рук.

Чому з’являється пігментація на руках

Вплив активних сонячних променів – найчастіша причина появи пігментних плям на руках. Ви напевно знаєте, що ультрафіолет чинить сильний руйнівний вплив на шкіру, створює дефіцит вітамінів і призводить до появи ранніх ознак старіння.

Меланін у нашому тілі відповідає за тон шкіри. Саме він сприяє тому, що ми засмагаємо на пляжі або в солярії. За нерівномірного впливу ультрафіолету меланін може вироблятися частково, внаслідок чого виникає пігментація шкіри на руках.

Від чого пігментні плями на руках з’являються, крім впливу ультрафіолету? Виділяють кілька причин:

  1. Збої в роботі гормональної системи. Часто пігментація на кистях рук спостерігається, наприклад, у період вагітності або за інших порушень гормонального фону.
  2. Генетична схильність. Пігментація на шкірі рук може виникнути, якщо проблема спостерігалася у ваших прямих родичів.
  3. Механічні травми. Пошкодження шкірного покриву призводять до того, що з’являються маленькі темні плями на руках там, де були порізи або проколи.
  4. Природна ознака старіння. З віком спостерігаються проблеми у виробленні меланіну і можуть виникати пігментні плями на зап’ястях рук та інших зонах. Зазвичай із цим стикаються чоловіки та жінки у віці після 45 років.

Як видалити пігментні плями на кистях рук

Тепер давайте розберемося, як прибрати пігментацію з рук? Ви можете записатися в салон на процедури з видалення плям або провести маніпуляції в домашніх умовах. В останньому випадку ключовим стає правильний набір доглядової косметики, спрямованої на освітлення шкіри, поповнення дефіциту вологи і корисних мікроелементів, зміцнення і захист від агресивних зовнішніх чинників (зокрема й ультрафіолету). Бренд MyIDi пропонує низку продуктів, що дають змогу прибрати пігментні плями на руках. Однак важливо правильно підібрати засоби і використовувати їх на регулярній основі, а також визначити причину появи проблеми.

Якщо, наприклад, причина пігментних плям на руках криється у вікових змінах, важливо зібрати набір засобів для вікової шкіри, що забезпечують ліфтинг-дію і більш глибоке зволоження та живлення.

Як прибрати пігментні плями на руках? Використовуйте доглядові засоби від бренду MyIDi:

  1. Освітлювальний набір для пілінгу. Забезпечує глибоке відлущування, а завдяки активним компонентам видаляє і профілактує пігментні плями на шкірі рук.
  2. Поживний крем для рук з SPF10. Насичує шкіру корисними мікроелементами, створюючи додатковий захисний шар. Містить компоненти, що протистоять впливу ультрафіолету.

Як позбутися коричневих плям на руках раз і назавжди

Недостатньо розібратися, як позбутися пігментних плям на руках. Важливо також дотримуватися порад і правил, що дають змогу профілактувати проблему:

  1. Регулярно використовуйте засоби для захисту від ультрафіолету від бренду MyIDi. Пігментація на пальцях рук з’являється за відсутності захисту шкіри.
  2. Намагайтеся не перебувати під прямими сонячними променями в період їхньої особливої активності. Також уникайте сонячних ванн у момент пікового впливу ультрафіолету.
  3. Використовуйте доглядову косметику на регулярній основі і не забувайте про необхідність зволожувати шкіру рук. Підберіть відповідний крем, наприклад, на основі гіалуронової кислоти.
  4. Визначте причину, чому на руках з’явилися пігментні плями. Можливо, знадобиться додаткове лікування.

Розібравшись, як прибрати пігментацію на руках у домашніх умовах, ви зможете позбутися плям, що виникають під впливом ультрафіолету або під час змін у нашому тілі. Крім того, ви зможете забезпечити шкірному покриву надійний захист, щоб плями на кистях рук не з’явилися повторно. Підбирайте відповідну саме вам натуральну доглядову косметику на основі органічних безпечних компонентів. Бренд MyIDi пропонує лікувальні та доглядові засоби і гарантує індивідуальний підбір продуктів, який здійснюється залежно від особливостей і потреб вашої шкіри рук.

Коментарі