fbpx

Про MyIDi

MyIDi – український бренд натуральної космецевтики, який змінює уявлення про догляд за шкірою.

MyIDi поєднує найкращі досягнення сучасної науки у догляді за шкірою, а саме безцінні українські автентичні екстракти та високоефективні інгредієнти провідних світових виробників Німеччини, Швейцарії, Франції, США, що дозволяє домогтися неймовірної ефективності засобів.

Наша продукція – це симбіоз знань в області косметології та фармакології, що об’єднує науку про красу та здоров’я. З невичерпною пристрастю до інновацій та природної естетики ми революціонізуємо підхід до догляду за шкірою.

MyIDi пишається тим, що самостійно створює продукцію, яка складає достойну конкуренцію світовим косметологічним брендам.

Знайомство з продукцією бренду можна почати з широкого вибору наборів мініверсій. Напишіть нам і спеціально навчені консультанти підберуть ефективний догляд саме для твоєї шкіри.

Основні досягнення та моменти у розвитку

Історія нашої компанії почалась у 2018 році з продуктів по догляду за тілом. Результати наших клієнтів нас надихнули і вже через рік у нас з’явилась лінійка по догляду за обличчям, яка виготовляється на потужностях в Україні.

У 2021 році на виставці InterСharm в Києві ми презентували ліпосомальну космецевтику для домашнього догляду, над якою ми довго та старанно працювали та виготовляємо в Італії. Завдяки високотехнологічній та повністю природній системі доставки, яка використовується для захисту та підвищення ефективності косметичних інгредієнтів, забезпечується більш швидкий, видимий та довготривалий результат.

І навіть у складні часи, 2022 році ми не перестали розвиватись та стали учасниками світових виставок в Туреччині, Польщі, Ризі та інших країнах.

MyIDi є учасником багатьох українських професійних заходів на beauty-ринку.

Ми прагнемо до сталого росту, розширення асортименту й зміцнення репутації як бренду, який піклується про красу та здоровʼя.

А якість та дієвість засобів оцінили косметологи, що співпрацюють з нами та лідери думок України.

Наші цінності

У створенні продукту ми прагнемо до досконалості. Тільки маючи необхідні знання, досвід, технології та бажання створювати ефективний та дієвий продукт народжується ідеальний результат.

Наші цінності – ядро нашої діяльності

 • Якість
  Не приймаємо компромісів, коли йдеться про якість. Кожен продукт розробляється з використанням найкращих інгредієнтів та відповідає високим світовим стандартам якості.
 • Безпека
  В основі засобів – виключно ефективні натуральні інгредієнти, які гіпоалергенні та некамедогенні. У складі відсутні парабени, жорсткі ПАВи, MEA, синтетичні полімери, продукти нафтохімії та інші штучні добавки.
 • Інновації
  Завжди на шляху до вдосконалення і впровадження новітніх технологій.
 • Етика
  Віримо у відповідальність перед природою та суспільством, тому керуємось високими стандартами діяльності та дбайливим ставленням до навколишнього середовища. Препарати не тестуються на тваринах, а наше пакування підлягає переробці.
 • Клієнтоорієнтованість
  Прислухаємось до пропозицій й відгуків наших клієнтів. Ваше задоволення – наша головна мета.
 • Прозорість
  Чесно відображаємо інформацію про склад й властивості продукції.
 • Здоров’я та краса
  Підтримуємо й популяризуємо ідею, що краса й здоров’я – одне ціле.

Наш ассортимент

Бренд MyIDi пропонує різноманітні засоби для догляду за обличчям, тілом та волоссям. Ми віримо, що ефективний догляд за шкірою повинен бути доступним кожному, і тому пропонуємо вам впевненість у правильно підібраному догляді з мінімальними інвестиціями. Обирайте для себе повноцінний догляд або спробуйте його у наборах мініатюр. Правильно підібрати догляд допоможуть консультанти, тому переходьте в наші соц.мережі для безкоштовного підбору догляду.