fbpx

Заспокійливі сироватки для обличчя

(15)
Очистити
Фільтри
Фільтрувати за ціною
Ступінь захисту
Країна виробник

Ефективна заспокійлива сироватка для обличчя

Сироватки є обов'язковим етапом догляду за шкірою обличчя, схильною до впливу агресивних зовнішніх факторів. На відміну від крему, вона містить більш високу концентрацію активних компонентів. Це дає змогу помітити ефект від доглядової косметики вже після першого її застосування.

Власницям чутливої шкіри, схильної до появи висипань, подразнень і неприємних відчуттів у вигляді печіння або свербіння, особливо рекомендована заспокійлива сироватка для обличчя. Вона стимулює відновлення і загоєння, підвищує захисні властивості шкірного покриву, знижує поріг чутливості та насичує клітини і тканини корисними мікроелементами.

Навіщо потрібна заспокійлива сироватка для обличчя

Заспокійлива сироватка особливо необхідна власницям чутливої, травмованої шкіри, схильної до пошкоджень:

При цьому важливо враховувати, що сироватка для обличчя заспокійлива доповнює основний догляд. Тобто сприяє загоєнню, відновленню клітин, а також зміцненню шкіри. Для більшого захисту від впливу агресивних чинників потрібно використовувати натуральну і делікатну очищувальну косметику для догляду, а також поживні засоби і сонцезахисний крем, що перешкоджає впливу ультрафіолету.

Крім своєї основної функції (зняття запалень і неприємних відчуттів на шкірі) заспокійлива сироватка для обличчя має також і інші корисні ефекти:

  1. Комплексне зволоження. Брак вологи також сприяє підвищеній чутливості шкіри.
  2. Живлення і заповнення дефіциту корисних мікроелементів для підвищення захисних властивостей шкірного покриву.
  3. Заспокійливий і відновлювальний вплив. Налагодження обмінних процесів у клітинах для їх загального зміцнення і швидкого загоєння.

Наносити сироватки можна на щоденній основі двічі на день: вранці та ввечері. Вони не потребують змивання, мають легку текстуру і швидко вбираються, не залишаючи після себе відчуття стягнутості або жирної плівки.

Якою має бути сироватка для обличчя заспокійлива

Сироватка для обличчя заспокійлива підбирається індивідуально. Щоб знайти дійсно ефективну доглядову косметику, звертайте увагу на такі ключові чинники:

  1. Склад і додаткові властивості. Крім безпосередньо заспокоєння, сироватка може бути зволожувальною або живильною. Наприклад, вітамінна сироватка для обличчя від MyIDi насичує клітини і тканини всіма необхідними корисними мікроелементами, чинячи позитивний вплив на епідерміс.
  2. Ціна. Компанія MyIDi розробляє ефективну доглядову косметику за вигідною вартістю. Однак ви можете для знайомства купити невеликий пробник і після того, як протестуєте сироватку, замовити повнорозмірний її варіант.

Ефективна заспокійлива сироватка від бренду MyIDi

Заспокійлива сироватка для обличчя повинна виготовлятися на основі натуральних компонентів. Важливо, щоб доглядова косметика була гіпоалергенною і дерматологічно протестованою.

Саме такі засоби представлені в каталозі MyIDi. На сайті ви можете замовити сироватки, відштовхуючись від типу й особливостей вашої шкіри. Консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також за необхідності зроблять індивідуальний підбір засобів, що знижують чутливість і підвищують захисні властивості шкірного покриву, стимулюють загоєння пошкоджених ділянок і зменшують неприємні відчуття на шкірі.

1