fbpx

Косметика для рук

(7)

Натуральна та ефективна косметика для рук

Ми приділяємо більше уваги шкірі обличчя, захищаючи її від передчасного старіння, появи пігментних плям, втрати вологи та інших корисних мікроелементів. Для цього використовується доглядова косметика, що містить корисні та поживні компоненти: кислоти, вітаміни, ефірні масла, церамідний комплекс.

Однак важливо забезпечувати комплексний догляд і піклуватися, зокрема, про шкіру рук. Оскільки вони часто залишаються відкритими і, як наслідок, піддаються шкідливому впливу зовнішніх факторів: ультрафіолету, високих температур, морозів, вітру. Косметика для рук і нігтів сприяє поповненню дефіциту вологи і вітамінів, покращує захисні властивості шкіри, даючи їй змогу зберігати гладкість і пружність якомога довше.

Якою буває доглядова косметика для рук

Косметика для рук сьогодні представлена різними категоріями засобів. Вони відрізняються за складом, формою випуску та принципом впливу. Бренд MyIDi пропонує великий вибір продукції, що забезпечує делікатний і водночас комплексний догляд за шкірою рук:

  1. Поживний крем для рук. Містить низку активних компонентів, як-от сечовина і цераміди, спрямованих на усунення сухості та поповнення корисних і важливих мікроелементів у клітинах і тканинах. Має базовий показник SPF10 для захисту шкіри від ультрафіолету. Така доглядова косметика для рук має і лікувальну дію, оскільки запобігає появі грибка, містить антиоксиданти, що зміцнюють захисні властивості шкіри. Крем можна наносити на щоденній основі 1-2 рази на день.
  2. Антисептик. Захищаючи шкіру, необхідно також не допустити скупчення на ній мікробів, бактерій та інших шкідливих мікроорганізмів. Для цього використовуються антисептики. Бренд MyIDi пропонує продукцію, в якій не міститься спирт: він сильно висушує шкіру рук і стає причиною появи ранніх ознак старіння, вимиває з клітин вологу і порушує водний баланс. Безспиртові антисептики можуть використовуватися і для чутливого типу шкіри. Вони чинять антисептичну дію і містять низку інших корисних компонентів, таких як екстракти корисних рослин, вітаміни С і Е для зволоження і живлення рук.
  3. Парафінова маска. Парафінотерапія шкіри рук є важливим етапом догляду. Проводити її рекомендують 1-2 рази на тиждень. Завдяки тепловому впливу парафіну вдається заповнити нестачу вологи, наповнити клітини вітамінами і мінералами, пом'якшити та відновити шкіру. Це ідеальне рішення як для молодої, так і для зрілої шкіри рук. Парафінова маска від бренду MyIDi містить також ефірні масла та екстракти корисних рослин, що забезпечують заспокійливий і зволожувальний вплив.

Яку купити косметику для рук

Підбираючи засоби для догляду за шкірою рук, необхідно уважно вивчити асортимент, представлений сьогодні на MyIDi. Звертайте увагу на такі основні критерії:

  1. Склад. Повинен бути збагачений низкою корисних компонентів, спрямованих на живлення шкіри, насичення її вітамінами й зволожувальними речовинами для підтримки пружності та гладкого рельєфу. Натуральна косметика для шкіри рук від бренду MyIDi не містить алергенів і токсичних компонентів, виготовляється на основі натуральних інгредієнтів органічного походження, не викликає подразнень та інших неприємних реакцій на шкірі рук. Підбирайте склад, виходячи з потреб і особливостей вашої шкіри.
  2. Тип шкіри рук. Найчастіше зустрічається два види: сухий і чутливий. У першому випадку необхідно спрямувати всі сили на комплексне глибоке зволоження клітин і тканин. Це може бути, наприклад, продукція, що містить гіалуронову кислоту. Чутливій шкірі потрібне не тільки зволоження, а й живлення. Шукайте засоби, збагачені вітамінами та іншими корисними комплексами.
  3. Наявність ліфтинг-впливу. Антивікова косметика для рук забезпечує, зокрема, підтягувальну дію, прибираючи дрібні та глибокі зморшки, вирівнюючи тон для боротьби з пігментними плямами.

Натуральний і делікатний догляд для рук: купити на сайті MyIDi

Красива, здорова і доглянута шкіра рук - це ваша заслуга. Особливо з віком, коли організм перестає виробляти достатню кількість колагену, що призводить до появи обвисань, зморшок, пігментних плям.

Бренд MyIDi пропонує натуральну доглядову косметику, здатну подбати про шкіру рук і наситити її всіма необхідними мікроелементами. Ми поєднуємо принципи фармацевтики та косметології, інновації та традиції під час виробництва доглядових засобів.

Щоб купити косметику для рук, ознайомтеся з асортиментом, представленим на нашому сайті. За необхідності ви завжди можете звернутися по допомогу до фахівців MyIDi. Ми консультуємо з усіх питань і гарантуємо індивідуальний підбір засобів, що дають змогу повернути молодість і красу вашим рукам, подовжити пружність і тонус шкіри, поповнити дефіцит вологи та вітамінів у клітинах і тканинах.

1