fbpx

Натуральна косметика для тіла для захисту від сонця

(7)
Очистити
Фільтри
Фільтрувати за ціною
Ступінь захисту
Час застосування
Особливість застосування
Країна виробник

Сонцезахисні засоби для тіла на основі натуральних компонентів

Раніше засмага завжди вважалася ознакою привабливості та здоров'я. Однак тривале перебування під ультрафіолетовими променями не завжди добре впливає на шкіру людини та організм загалом. Тому перш за все потрібно знати норму та не перебувати під сонцем надто довго, а також використовувати різні захисні засоби, наприклад сонцезахисну косметику для тіла.

Навіщо потрібна сонцезахисна косметика для тіла

Ультрафіолет негативно впливає на стан шкіри, він витягує вологу, руйнує зв'язки колагену, білків, гіалурону. Логічний наслідок такого впливу — це:

Вже за кілька тижнів, проведених під відкритим сонцем без захисту, на тілі можуть бути помічені ознаки фотостаріння. Фотостаріння епідермісу — структурні та видимі зміни шкіри, які з'являються внаслідок тривалої дії ультрафіолету. Запобігти цьому явищу можуть сонцезахисні засоби для тіла. Вони також рекомендовані для застосування з метою зниження ймовірності розвитку меланоми — злоякісної пухлини на шкірі.

Яким має бути сонцезахисний засіб для тіла

Два типи променів досягають поверхні землі – це UVA та UVB. Другі мають довжину від 280 до 320 нанометрів, а перші від 320 до 400 нанометрів. Обидва випромінювання активні будь-якої пори року, при тривалому впливі вони можуть завдати серйозної шкоди шкірі. Щоб запобігти негативному впливу УФ, до складу сонцезахисного засобу для тіла включають хімічні та фізичні фільтри, які мають різний принцип дії та по-різному впливають на шкіру. Коротко розберемо принцип їхньої дії.

 • Хімічні фільтри — активно поглинають ультрафіолетові промені певного спектра довжини, вони перетворюють сонячну енергію на теплову, тому нейтралізують вплив ультрафіолету. У високоякісній косметиці повинні використовуватись фільтри з високим профілем безпеки.
 • Фізичні фільтри діють за принципом рефлектора, відбивача. Тобто при нанесенні засобу створюється плівка, яка “відбиває” сонячні промені певної довжини. Фізичні фільтри не викликають алергії, не подразнюють шкіру.

Таким чином, вибір і розробка якісних SPF-засобів — завдання непросте. Щоб отримати оптимальну рецептуру, потрібно мати достатню сировинну і науково-технічну бази. Компанія MyIDi має досвід у цій галузі, а тому сонцезахисна косметика для тіла містить оптимальну комбінацію фізичних і хімічних фільтрів для захисту шкіри у всьому діапазоні довжини хвилі.

Вибираємо засоби захисту від сонця для тіла

Щоб правильно вибрати засіб для захисту від сонця для тіла, потрібно перш за все знати індивідуальні особливості свого типу шкіри, і вже на основі цього фактора вибирати цільову косметику. Фахівці рекомендують ґрунтувати свій вибір на:

 • SPF — це загальноприйнята абревіатура, яка означає рівень захисту від негативного впливу ультрафіолету. Ступінь може змінюватись, мінімальний показник сонцезахисного засобу для тіла зазвичай становить SPF 15 і може досягати SPF 50+, який гарантує максимальний захист від сонця на 99,5%.
 • Стійкість — рекомендується вибирати засоби, які будуть стійкі у воді та в умовах потовиділення. Тому якщо ви плануєте тривалий час проводити на пляжі, зверніть увагу на це.
 • Додаткові властивості – живлення, зволоження, регенерація тощо, це залежить від компонентів, що входять до складу.

Сонцезахисні засоби для тіла: купити в інтернет-магазині Pro MyIDi

Якщо вам потрібні натуральні сонцезахисні засоби для тіла, купити необхідні пропонуємо у цьому розділі каталогу нашого інтернет-магазину Pro MyIDi. Зверніть увагу на вибір косметики, в асортименті представлені не лише олії, а й антисептичні спреї, флюїди, гелі, креми для тіла у великих упаковках. Ми пропонуємо тільки безпечну косметику, яка ефективно захищає та оздоровлює шкіру завдяки:

 • Вітамінам.
 • Натуральним маслам примули вечірньої, авокадо.
 • Коензим Q10.
 • 4Д гіалуронової кислоти.
 • Пептидам останнього покоління та біотехнологічним комплексам.
 • Д-пантенолу тощо.

Ви можете ознайомитися з кожним сонцезахисним засобом для тіла, оскільки до всієї продукції опубліковано опис. Застосовувати косметику рекомендується за 15-20 хвилин до виходу на сонце. Зверніть увагу, деякі засоби рекомендується повторно наносити кожні 2-3 години.

Під час оформлення замовлення ви можете залишити заявку на доставку, ми організуємо відправлення органічної косметики до будь-якого міста України. Якщо при виборі продукції у вас виникли питання чи складності, зв'яжіться з нашими фахівцями за телефонами на сайті.

1