fbpx

Натуральна косметика для обличчя проти пігментації

(41)
Очистити
Фільтри
Фільтрувати за ціною
Ступінь захисту
Країна виробник

Засоби від пігментних плям на обличчі

Шкіра — найбільший орган людини, вона призначена для захисту нас від негативних впливів, зокрема сонячного випромінювання. У структурах епідермісу є пігмент меланін, який утворюється у спеціальних клітинах, вони називаються меланоцитами. Саме меланін не допускає пошкодження структури епідермісу під впливом ультрафіолетового проміння або інших негативних факторів. Якщо стався збій, тоді на поверхні шкіри утворюється пігментація, тобто стає багато меланоцитів. Кількість пігменту визначається на генетичному рівні, для прикладу можна навести ластовиння. Іноді пігменти розподіляються нерівномірно, оскільки різні чинники можуть спричинити те, що меланін починає утворюватися хаотично. Як наслідок, формуються істотні естетичні недосконалості та доводиться вибирати засоби від пігментації на обличчі. Придбати цільову косметику пропонуємо у нашому інтернет-магазині Pro MyIDi.

Коли важливо купити засіб від пігментних плям на обличчі

Щоб боротьба з пігментацією була результативною, насамперед потрібно з'ясувати причини утворення цієї недосконалості та усунути їх. Інакше засоби для видалення пігментних плям дадуть лише тимчасовий результат. Також слід враховувати, що:

  • Пігментні плями можуть з'явитися незалежно від віку, до них відносять навіть ластовиння на молодій шкірі.
  • Пігмент може утворюватися не тільки в епідермісі, тобто на поверхні, а й у глибоких шарах, дермі.
  • До появи пігментації схильні всі люди, незалежно від фототипу. Тобто косметика від пігментних плям може знадобитися не лише світлошкірим, а й темношкірим людям.
  • З віком ризик гіперпігментації зростає. На утворення пігментних плям також впливає тривала дія ультрафіолету, про що було сказано вище.
  • Засіб проти пігментації на обличчі слід ретельно підбирати, уважно вивчаючи склад. Рекомендуються лише безпечні неалергенні засоби для боротьби з пігментними плямами, з натуральними активними елементами.

Будьте готові до використання не тільки крему, а й додаткових засобів. Наприклад, відбілюючих масок, сироваток та інших продуктів. А люди, схильні до утворення пігментних плям, повинні завжди використовувати креми з SPF-фактором.

Чому потрібні засоби від пігментації шкіри

Чому потрібні косметичні засоби від пігментних плям? Перерахуємо найпоширеніші види та природу пігментації.

  • Вікова. Цей вид пігментації один із поширених, він важко піддається корекції, особливо у занедбаному стані. Поява плям з плином віку пояснюється зниженням здатності шкіри до регенерації. Як наслідок, до зморшок, в'ялості та вікової сухості часто додаються пігментні плями на обличчі.
  • Запальна пігментація. З'являється через травми, запальні процеси у структурі шкіри. Яскравим прикладом пігментації є період постакне.
  • Пігментні плями на обличчі, що виникли під впливом сонячної активності. Найчастіша причина у будь-якому віці, через яку доводиться купувати засоби проти пігментації шкіри. Ультрафіолет посилює дію меланоцитів і створює умови для появи плям.
  • Гормональний дисбаланс, результатом якого стає гіперпігментація. Наприклад, при вагітності чи прийманні низки лікарських препаратів.
  • Захворювання внутрішніх органів можуть спричинити утворення пігменту.

Таким чином, перед тим, як засіб від пігментних плям купити, потрібно спочатку виявити причину їх утворення. Якщо ви розв'язали це завдання, можна розпочати вибір косметики для відновлення краси та здоров'я шкіри.

Косметичні засоби від пігментних плям на обличчі: огляд

Наша компанія MyIDi пропонує засоби проти пігментних плям на обличчі з різним складом і впливом, розберемося у деяких видах продукції.

Засіб для обличчя від пігментних плям: сироватка

Відповідна сироватка повинна бути у будь-якому доглядовому наборі. До окремої категорії входять спеціальні вітамінні сироватки, які є активним джерелом живлення для шкіри. Такі засоби позитивно впливають на структуру шкіри та пригальмовують вікові зміни, відновлюють нормальну роботу клітин. Все це завдяки вітамінам B1, B3, B5, С. Засоби від пігментації шкіри на обличчі часто мають у складі Д-пантенол і ретинол, вони сприяють відновленню синтезу колагену та еластину, отже усувається набряклість, підвищується тонус.

Косметика для видалення пігментних плям: ензимні пудри

Оскільки пігментні плями найчастіше виникають через внутрішні та зовнішні негативні впливи, ензимна пудра дозволяє делікатно очистити шкіру, видалити ороговілі клітини, які негативно впливають на здоровий обмін речовин. Цей засіб проти пігментних плям звужує пори, розгладжує текстуру шкіри, відновлює здоровий тонус, надає м'якості. Завдяки тому, що до складу входять природні компоненти, наприклад, листя дерева нім, алое, вітаміни B3, C, інтенсивність пігментації знижується. Тон шкіри вирівнюється, посилюється регенерація тканин.

Маски — засоби від плям на обличчі

У боротьбі з пігментацією шкіри особливою популярністю користуються фруктові та освітлювальні маски. Фруктові добре відлущують шкіру, це джерело яблучної, молочної, гліколевої кислот. Вони стимулюють обмін речовин у клітинах шкіри, а значить посилюють вироблення колагену. Фермент папаїну X-pressin C має сильний вплив на захист від хроно- та фотостаріння. Завдяки активним компонентам, які входять до складу засобу для виведення пігментних плям, шкіра добре живиться, зволожується, знижується запалення, відновлюється тонус.

Маски, що освітлюють, спеціально спрямовані на боротьбу з небажаною пігментацією, водночас вони активно зволожують і живлять шкіру. Ці засоби для відбілювання пігментних плям складаються з екстрактів кореня лакриці, спеціального освітлювального комплексу Actiwhite, які дозволяють не лише знижувати виразність вікової пігментації, а й освітлити ластовиння. Вітамін С, дубильні речовини, природні флавоноїди, олія жожоба, коензим Q10 — одночасно зволожують, живлять та захищають шкіру від негативного впливу навколишнього середовища.

Всі засоби для видалення пігментних плям на обличчі представлені у цьому розділі каталогу нашого інтернет-магазину. Можете детально вивчити кожен засіб та оформити покупку.

Як придбати засоби від пігментації

Косметика проти пігментних плям на обличчі розробляється у лабораторіях компанії MyIDi. Завдяки багатій науково-технічній базі та використанню лише органічних складових, ми можемо запропонувати лише ефективні та безпечні засоби. Придбати продукцію пропонуємо у режимі онлайн через Кошик. Також ви можете натиснути кнопку “В 1 Клік” та залишити свої контактні дані. Консультанти інтернет-магазину Pro MyIDi зв'яжуться з вами та приймуть замовлення. Якщо у вас виникли проблеми з вибором або інші питання, зв'яжіться з нами телефоном.

1