fbpx

Сонцезахисні засоби для обличчя

(37)
Очистити
Фільтри
Фільтрувати за ціною
Країна виробник

Сонцезахисні засоби для обличчя

Чим яскравіше світить сонце у спекотний день, тим частіше ми починаємо замислюватися про те, що шкіра потребує захисту від ультрафіолету. І це правильно! Косметологи та дерматологи ніколи не втомлюються повторювати про те, що сонячні промені несприятливо впливають на шкіру, викликаючи:
 • Опіки.
 • Зморшки у ранньому віці.
 • Появу пігментації.
 • Фотодерматит — це лише невеликий список негативних наслідків, які спричинені дією ультрафіолету, якщо не використовувати спеціальну косметику із SPF-фактором.
Це стосується будь-якої ситуації незалежно від того, що ми робимо: ходимо вулицею у сонячний день, йдемо на роботу або у магазин. Варто зауважити, що найбільше сонячних променів потрапляє саме на обличчя. Щоб знизити ймовірність неприємних наслідків, рекомендовано у спекотну літню погоду перебувати на сонці ввечері або рано вранці, а перед виходом на вулицю обов'язково застосовувати сонцезахисні засоби для обличчя. Ці креми повинні бути обов'язковою складовою косметички кожної жінки. Вони зменшують негативний вплив ультрафіолету, дозволяючи довше перебувати на вулиці. Засоби легко наносяться та можуть надавати додатковий сприятливий вплив на шкіру.

Сонцезахисна косметика для обличчя: що таке SPF

Сонцезахисна косметика для обличчя завжди має певний SPF-фактор, він вказується на пакуванні. Під SPF мається на увазі показник часу, протягом якого можна перебувати на сонці, перш ніж з'явиться опік. Тобто захисні засоби із СПФ-фактором сприяють збільшенню тривалості перебування під ультрафіолетом та знижують ймовірність негативних наслідків. Наприклад, якщо людина після 15-хвилинного перебування під сонячними променями вже згорає, то крем із захистом “4” допоможе продовжити час прогулянки приблизно до 40 хвилин. Загалом, якщо ви шукаєте якісний та безпечний сонцезахисний засіб для обличчя, сьогодні можна придбати різні креми, на яких є позначення SPF 10, SPF 20 тощо. Що означають ці цифри?
 • SPF 2-4 — це база, засоби з таким показником здатні захистити від ультрафіолету до 70%.
 • SPF 4-10 – креми із середнім рівнем, убережуть шкіру від ультрафіолету до 85%.
 • SPF 10-30 – високий рівень, забезпечується захист від ультрафіолету на 97% і більше. Найкращий вибір для тих, хто перебуває на сонці та для міського режиму.
 • SPF 50+ — найвищий захист, здатний уберегти від сонця шкіру на 99,5%.
Сонцезахисні засоби для обличчя складаються з особливих хімічних і природних компонентів, що захищають, особливо це стосується косметики MyIDi. Незмінними складовими органічних кремів є натуральні речовини, наприклад: олія жожоба, ши, емульгатори на основі глюкози, рослинний аналог ретинолу та, звичайно, комплексний захист SPF від ультрафіолетових променів. Таким чином креми не тільки запобігають негативним змінам структури шкіри, але й суттєво покращують її вигляд, сприяють відновленню повноцінного живлення та зволоження.

Як обрати сонцезахисні засоби для обличчя

У нашому інтернет-магазині Pro MyIDi представлений широкий вибір сонцезахисних засобів для обличчя, придбати крем досить просто. Ви можете вивчити опис продукту, зрозумівши, який у нього склад і призначення. Крім того, вибір рекомендується робити на підставі таких факторів:
 • Який індекс ультрафіолету переважає у вашому регіоні? Іншими словами, наскільки сонячними бувають дні там, де ви мешкаєте. Чим нижче індекс вашої місцевості, тим менший фактор SPF буде потрібен. Важливо не перестаратися із захистом і вибирати лише відповідні захисні засоби для обличчя!
 • Вік — дуже важливий показник при виборі крему. Чим молодша людина, тим менший захист їй знадобиться.
 • Спосіб життя. Якщо ви рідко виходите на вулицю, працюєте в офісі та найчастіше тільки вранці чи ввечері перебуваєте на відкритому повітрі, захист 50 може бути занадто високим. З іншого боку, постійна активність на вулиці — привід замислитися над тим, щоб купити сонцезахисний засіб для обличчя з фактором SPF 50.

Захисні засоби для обличчя: особливості

Зверніть увагу на додаткові властивості косметики. Можна купити антивіковий, відновлюючий, зволожуючий крем із захистом SPF. Такі засоби не лише знижують ймовірність негативних наслідків від перебування на сонці, а й дозволяють повноцінно живити шкіру. В окрему групу варто віднести захисні засоби для обличчя із властивостями зволоження та ефектом ВВ крему, завдяки чому можна з легкістю приховати недоліки та сприяти відновленню природного захисту епідермісу.
Водночас із кремами слід розглянути для покупки різноманітні маски, муси та сироватки, які можна придбати разом із SPF-засобами та забезпечити для себе комплексний догляд.

Сонцезахисні засоби для обличчя: купити в інтернет-магазині Pro MyIDi

Пропонуємо сонцезахисний засіб для обличчя купити мешканцям Києва чи іншого міста України, тому що в інтернет-магазині Pro MyIDi є швидка доставка. Кожен засіб, представлений у каталозі, має докладний опис, склад, опубліковані рекомендації щодо застосування. Ознайомтеся з усією інформацією докладніше та замовте натуральну органічну косметику у стандартному порядку через Кошик. Якщо виникли питання чи складності з оформленням покупки, зв'яжіться з нашими консультантами у режимі он-лайн або за номером телефону.
1