fbpx

Тоніки для нормальної шкіри

(23)
Очистити
Фільтри
Фільтрувати за ціною
Країна виробник

Ефективний освіжаючий тонік для нормальної шкіри

Людям із нормальною шкірою обличчя часто заздрять власниці сухого, жирного або комбінованого типу. Однак відсутність яскраво вираженого жирного блиску, лущення і висипань не означає, що шкірний покрив не потребує комплексного догляду і турботи. Нормальна шкіра також потребує підбору доглядової косметики, яка дасть змогу подовжити пружність і молодість тканин, запобігти нестачі вологи та корисних мікроелементів, поліпшити пружність і стан шкіри.

Догляд за обличчям має бути комплексним, що складається з цілої низки натуральних і ефективних засобів. Одним з обов'язкових етапів є тонізування, що заповнює гідробаланс і змиває залишки забруднень, які скупчилися в клітинах і порах.

Тонік для нормальної шкіри містить низку поживних і зволожувальних компонентів. Він використовується на щоденній основі двічі на день. Засіб не тільки допомагає зняти забруднення, що залишилися, а й готує клітини до подальшого нанесення доглядової косметики, покращує її засвоюваність і ефективність.

Тонік для нормальної шкіри обличчя: особливості та види доглядової косметики

Головною характеристикою тоніків є максимально легка і невагома текстура. Це рідка доглядова косметика, яка розпорошується або рівномірно розподіляється на шкірі за допомогою ватного диска. Вона, як правило, не вимагає змивання, не залишає після себе неприємних відчуттів - відчуття стягнутості або щільної жирної плівки.

Тонік для нормальної шкіри обличчя використовується для відновлення гідробалансу. Після вмивання, особливо під проточною водою, волога з клітин може виводитися через відкриті пори. Це сприяє появі ранніх ознак старіння, а також підвищенню чутливості шкірного покриву (зокрема й до впливу ультрафіолету, вільних радикалів та інших агресивних чинників).

Крім цього, тонік для обличчя для нормальної шкіри чинить і низку інших корисних впливів:

  1. Очищення і відбілювання. Тонер з AHA/BHA/PHA кислотами прибирає пігментацію, почервоніння, стимулює відновлення пошкоджених ділянок, вирівнює тон шкіри.
  2. Зволоження. З цим справляється, наприклад, зволожувальний тонік 360°, який може використовуватися для шкіри, що страждає від куперозу. Також підходить більш легкий і універсальний продукт - зволожувальний тонер, що містить 4 види гіалуронової кислоти.
  3. Боротьба з першими ознаками старіння. Регулярне використання тоніків дає змогу поступово вирівняти рельєф шкіри. Засоби активно борються зі зморшками, втратою тонусу, провисанням, пігментацією та іншими ознаками старіння шкіри. Наприклад, тонер із пробіотиками «PROBIOTICs PLEASURE», окрім миттєвого зволоження, стимулює процеси регенерації та активує синтез колагенових волокон.

Замовити тонік для обличчя для нормальної шкіри на сайті MyIDi

Замовити тонік для обличчя для нормальної шкіри ви можете на сайті компанії MyIDi. У каталозі представлена виключно натуральна косметика для догляду на основі безпечних і ефективних органічних компонентів. Виробники ретельно тестують продукцію, розробляючи унікальні та корисні формули, які підходять для нормального типу шкіри.

Засоби для догляду не агресивні, не викликають алергічної реакції та підбираються індивідуально. Ви можете звернутися до наших менеджерів за допомогою в пошуку підходящого комплекту доглядових засобів. Пам'ятайте, для збереження здоров'я, молодості та привабливого вигляду, нормальний тип шкіри потребує не тільки тонізації, а й інших етапів догляду: очищення, зволоження та живлення.

Правильно підібраний тонік для нормальної шкіри завершить етап видалення забруднень з пір, зведе до мінімуму появу висипань і почервоніння, підготує шкіру до подальшого нанесення сироваток, кремів і флюїдів, які поповнять нестачу вологи та корисних мікроелементів у клітинах і тканинах.

1