fbpx

Зволожуючі креми для обличчя

(48)
Очистити
Фільтри
Фільтрувати за ціною
Країна виробник

Натуральний та ефективний зволожуючий крем для обличчя

Зволожувальний крем - один із найпопулярніших видів доглядової косметики для обличчя. Він містить низку компонентів, спрямованих на стимулювання вироблення вологи або насичення нею клітин і тканин для підтримання молодості та краси шкіри.

Зволожувальний крем для шкіри від бренду MyIDi представлений у двох основних форматах: денний і нічний. Перший містить також компоненти, що захищають від ультрафіолету та інших агресивних зовнішніх чинників. Наприклад, у каталозі MyIDi ви знайдете засоби з СПФ, які не тільки ефективно захистять ваш епідерміс від агресивного сонячного впливу, а й допоможуть запобігти втраті вологи шкірним покривом. Нічний зволожувальний крем купити рекомендують для більш глибокого впливу. У той час, поки ви спите, доглядова косметика працюватиме, насичуючи вологою зовнішні шари шкіри.

Зволожувальні креми для обличчя необхідні як для молодої, так і для вікової шкіри, незалежно від її типу, особливостей і стану. Вони розгладжують зморшки, пом'якшують, вирівнюють тон і відновлюють захисні властивості шкірного покриву.

З чого складається крем зволожувальний для обличчя

Зволожувальні креми для обличчя:

 1. Забезпечують насичення клітин і тканин вологою, необхідною для підтримки пружності, здоров'я і молодості шкіри.
 2. Перешкоджають передчасній втраті вологи та її випаровуванню з клітин, зокрема під впливом ультрафіолету та інших агресивних зовнішніх чинників.

За ефект зволоження відповідає низка компонентів. Найпоширенішими з них є:

 1. Гіалуронова кислота. Вважається найбільш ефективним інгредієнтом, що відповідає за зволоження шкіри обличчя. Крім цього, вона запечатує вологу всередині клітин, стимулюючи вироблення колагену і забезпечуючи відновлення шкіри. Крем для зволоження шкіри обличчя з гіалуроновою кислотою може чинити також і антивіковий вплив: підтягувати провисаючі ділянки, розгладжувати рельєф.
 2. Комплексний антиоксидант широкого спектра Сontroх VP C. Допомагає нейтралізувати дію вільних радикалів і захищає шкіру від агресивного впливу навколишнього середовища.
 3. Система активації самозволоження Relipidium. Компонент перешкоджає дегідратації шкіри і відновлює баланс шкірного мікробіома.
 4. Центелла азіатська. Трав'яниста рослина у складі крему комплексно впливає на шкіру: зволожує, сприяє швидкій регенерації епідермісу, відновленню його захисного бар'єру, чинить ефект антистаріння, знижує запальні процеси тощо.
 5. PatcH2O. Активний компонент не тільки ефективно поповнює нестачу вологи в клітинах, а й підтримує оптимальний гідробаланс шкіри.
 6. Масла. Особливо арганова і ши. Це пом'якшувальні компоненти, що заповнюють клітини живильною вологою.

При цьому натуральний крем для обличчя зволожувальний рідко розробляється на основі якогось одного інгредієнта. Зазвичай їх використовують, комбінуючи між собою в тій чи іншій пропорції.

Яким буває крем для зволоження обличчя

Зволожувальний крем для обличчя - натуральний продукт, головне завдання якого - заповнення нестачі вологи. Її дефіцит сприяє ранній появі зморшок, пігментних плям, підвищує чутливість шкіри і стає причиною появи лущення, подразнень.

Сьогодні зволожувальний крем для обличчя купити можна в різних форматах. Крім основного впливу, така доглядова косметика може мати і додаткові ефекти:

 1. Антивіковий. Підтягує шкіру, вирівнює зморшки. Ідеально підходить для віку 35+.
 2. Живильний. Збагачений вітамінами і мінералами, необхідними для здорового обміну речовин у клітинах.
 3. Відновлювальний. Ідеальне рішення для сухої шкіри. Крім зволоження, сприяє регенерації клітин і зміцненню захисних властивостей епідермісу.

Як вибрати крем для зволоження обличчя

Перш ніж купити крем для обличчя зволожувальний, ознайомтеся з усім асортиментом засобів, представленим на сайті MyIDi. На що звертати увагу, вибираючи доглядову косметику? Головними критеріями є:

 1. Склад. Повинен бути гіпоалергенним і абсолютно безпечним, проте надавати помітний ефект і забезпечувати глибоке зволоження. Шукайте зволожувальний крем для шкіри обличчя, що містить також низку інших корисних компонентів. Це можуть бути вітаміни, ефірні масла, кислоти, що забезпечують підтягувальний ефект, захист від ультрафіолету та інших агресивних чинників, відновлювальний вплив.
 2. Тип шкіри. Купити крем для зволоження обличчя потрібно, незалежно від того, який у вас тип шкіри: сухий, комбінований, жирний, чутливий. Абсолютно всім необхідне насичення клітин вологою для підтримання молодості та здоров'я шкіри обличчя. При цьому найбільша концентрація зволожувальних компонентів актуальна головним чином для сухого типу. Віск, алое, гіалуронова кислота мають прибрати відчуття стягнутості та лущення. Для чутливої шкіри рекомендують натуральний зволожувальний крем для обличчя, що чинить також антисептичну дію і підвищує захисні властивості епідермісу. А для жирного типу більш актуальний органічний зволожувальний крем для обличчя, здатний боротися з висипаннями і нормалізувати вироблення підшкірного жиру.

Ще один важливий критерій, як вибрати зволожувальний крем для обличчя - ціна доглядової косметики. Вона залежить від складу, обсягу продукції. Бренд MyIDi пропонує якісну натуральну зволожувальну продукцію за максимально вигідною вартістю. Ви також можете взяти мініатюрні версії, щоб випробувати засоби та зрозуміти, наскільки вони підходять саме вам.

Купити зволожуючий крем для обличчя на сайті MyIDi

Якщо ви шукаєте ефективну, і водночас делікатну продукцію для заповнення дефіциту вологи в клітинах і тканинах шкіри обличчя, звертайте увагу на креми, представлені на сайті MyIDi. Поєднуючи фармацевтичний і косметологічний підходи, бренд розробляє унікальні формули, здатні не тільки наситити шкіру вологою, а й запечатати її всередині, розгладжуючи зморшки і вирівнюючи тон.

Щоб замовити зволожувальний крем для обличчя, який підходить саме вам, скористайтеся послугами наших консультантів. Ми гарантуємо індивідуальний підбір доглядової косметики залежно від стану та потреб вашої шкіри. На сайті ви можете купити зволожувальний крем, що складається виключно з натуральних компонентів органічного походження. Вони гіпоалергенні, здатні швидко проникати в клітини і надавати видимий результат вже після першого застосування.

1