fbpx

Сироватка для чутливої шкіри обличчя

(17)
Очистити
Фільтри
Фільтрувати за ціною
Ступінь захисту
Країна виробник

Сироватка для чутливої шкіри в інтернет-магазині MyIDi

У деяких людей шкіра схильна до подразнень та інших небажаних ефектів, тому потрібно правильно підбирати косметичні та доглядові засоби. Найкраще для цього підходять сироватки для чутливої шкіри бренду MyIDi. У їхньому складі переважно заспокійливі компоненти, які дбайливо впливають на тканини епідермісу.

Зауважимо, що існують різні продукти, тому їхній вплив на шкіру може відрізнятися. Завдяки цьому ви зможете вибрати саме таку сироватку, яка підійде конкретно вам. Є зволожувальні, протизапальні та багато інших продуктів.

Якими бувають сироватки для чутливої шкіри

Якщо вас цікавлять сироватки для чутливої шкіри, рекомендуємо звернути увагу на серію Red-Off comfort serum. Ця продукція розроблена для дбайливого догляду за обличчям, тому це оптимальний варіант для власників чутливої шкіри.

Розглянемо особливості та переваги кожної лінійки, представленої в цій серії сироваток.

Відновлюючі

У цю категорію входять засоби з комплексною дією. Тобто будь-яка така сироватка для чутливої шкіри обличчя може:

  • зняти запалення;
  • поліпшити регенерацію тканин;
  • зміцнити захисний бар'єр шкіри;
  • прискорити загоєння, наприклад, невеликих рубців (постакне);
  • заспокоїти подразнення незалежно від причини його виникнення.

Заспокійливі

Сироватки для чутливої шкіри обличчя, що містять різноманітні компоненти для прискорення загоєння та зменшення почервоніння. Такі продукти додатково зволожують шкіру, а також покращують її пружність та еластичність. Це допомагає в боротьбі з віковими змінами, наприклад, зморшками.

Заспокійливі сироватки зазвичай використовуються для догляду за чутливою шкірою після будь-якого стресу. Йдеться про ситуації, коли тканини зазнали агресивного впливу: пряме попадання сонячних променів, хімічний пілінг і багато іншого.

Від почервоніння

Продукти, призначені для зменшення почервоніння, зволоження і підвищення тонусу тканин. Такі сироватки для чутливої шкіри обличчя містять всілякі інгредієнти, що мінімізують ефект від подразнень. Вони також можуть боротися із запаленнями, що виникають через купероз (судинні "зірочки"), алергічні реакції тощо.

Від куперозу

Купероз - це розширення капілярів у певній частині обличчя. Найчастіше такі судинні "зірочки" виникають у ділянці носа, щік і на вилицях. На відміну від продуктів "від почервоніння", сироватки для чутливої шкіри від куперозу борються безпосередньо з самим явищем. Тобто такі засоби активно впливають на судини в епідермісі: знімають запалення, стимулюють загоєння і зміцнюють тканини.

Склад натуральних сироваток для чутливої шкіри обличчя

Нашу продукцію із серії Red-Off comfort serum створено на основі концентратів із рускуса, морінгіа та ескулуса. Ці компоненти вирізняються протизапальним, регенерувальним і зміцнювальним ефектами. Завдяки цьому сироватки для чутливої шкіри благотворно впливають на судини в епідермісі: зменшують почервоніння тканин і сприяють зниженню наявного запалення.

Ви можете замовити в інтернет-магазині MyIDi пробники різних засобів, щоб знайти відповідний саме для вашої шкіри варіант. Наприклад, деякі продукти більше підходять для зволоження шкіри, а інші - для її живлення. При цьому всі товари із серії Red-Off comfort serum ефективно усувають будь-які почервоніння і запалення.

Купуйте у нас сироватки для чутливої шкіри обличчя, підібравши потрібні з них у каталозі MyIDi. Придбати натуральну продукцію можна з доставкою в будь-який населений пункт України. Зв'яжіться з нашими менеджерами за контактними телефонами, якщо у вас залишилися питання або потрібна допомога з підбором сироватки для чутливої шкіри.

1