fbpx

Набори антивікової косметики

(16)
Очистити
Фільтри
Фільтрувати за ціною
Країна виробник

Готовий антивіковий набір для обличчя

Антивікова косметика розроблена для боротьби з першими ознаками старіння шкіри: зморшками, обвисанням, пігментними плямами. Вона стає актуальною у віці після 40-45 років, але в деяких випадках може знадобитися і раніше. Особливо, якщо ви є власницею чутливої або сухої шкіри обличчя.

Для досягнення найкращих результатів рекомендується використовувати доглядову косметику комплексно. А для цього необхідно зібрати антивіковий набір для обличчя, що складається з низки корисних і ефективних продуктів, спрямованих на омолодження і підтягування шкіри.

Бренд MyIDi пропонує комплекти засобів, які можуть стати чудовою покупкою для себе або прекрасним подарунком близькій людині. Вся косметика розробляється на основі натуральних компонентів, є гіпоалергенною і дерматологічно протестованою. Ви можете підібрати антивіковий набір, відштовхуючись від потреб і особливостей вашої шкіри.

З чого складається набір антивікової косметики

За появи мімічних зморшок та інших ознак старіння шкіри потрібно підібрати антивіковий догляд, набір може складатися з двох і більше продуктів, що доповнюють і підсилюють один одного. Так, наприклад, у каталозі MyIDi ви можете знайти:

  1. Комплекс для парафінотерапії. Унікальна процедура, що передбачає тепловий вплив на клітини і тканини шкіри для глибокого очищення, вирівнювання рельєфу і зволоження.
  2. Комплект для різних ділянок шкіри. Це може бути, наприклад, подарунковий набір для губ і очей. Або комплекс засобів, що складається з крему для рук і філера, який доглядає за губами і створює ефект їх збільшення.
  3. Комплексний набір засобів. Складається з п'яти різних продуктів, куди входять засіб для очищення, тонік, що сприяє підтримці оптимального гідробалансу, нічний крем, денний крем і засіб для особливо делікатної зони навколо очей.

Як вибрати набір антивікової косметики

Перш ніж замовити антивіковий набір для обличчя, ознайомтеся з тим, що входить до комплекту. Це мають бути продукти, необхідні для вашої шкіри. Вибір необхідно робити відштовхуючись від її потреб і стану. Для базового догляду достатньо, наприклад, омолоджувального набору з масажером Гуаша, що сприяє вирівнюванню рельєфу і позбавленню зморшок.

У віці від 35 років і старше потрібен максимально повноцінний комплект, де всі засоби спрямовані на боротьбу зі старінням клітин. Повний набір для щоденного догляду складається з сироватки, філлера під очі, денного і нічного крему, а також бальзаму і скрабу для губ.

Звертайте увагу також на склад косметики. Важливо, щоб у ньому були не тільки підтягувальні, а й зволожувальні, живильні компоненти, що заповнюють дефіцит вологи та корисних мікроелементів. Їх нестача також призводить до швидкого старіння шкіри.

Як замовити антивіковий набір на сайті MyIDi

Обираючи омолоджувальні засоби для шкіри обличчя, придивіться до такого формату, як набір антивіковий - догляд має бути комплексним, складатися з продуктів, які гармонійно доповнюють один одного за складом і впливом на шкірний покрив.

Замовити набір антивікової косметики ви можете на сайті MyIDi. Бренд розробляє різні формати засобів, що забезпечують підтягувальний і зволожувальний ефект, заповнюють собою зморшки для вирівнювання рельєфу.

Наші консультанти готові відповісти на ваші запитання і допомогти підібрати антивіковий набір для себе або в подарунок. Подарунковий формат засобів упакований у фірмові коробки. Так ви одразу зможете презентувати доглядову косметику близьким, демонструючи турботу й увагу до них.

1