fbpx

Натуральна косметика для тіла для корекції фігури

(10)

Натуральна косметика для корекції фігури

Гарні контури фігури без целюліту та інших недоліків — мрія багатьох. Не дивно, що сьогодні досить популярними є процедури, пов'язані з корекцією тіла, активно популяризується здоровий спосіб життя. Багато хто періодично використовує спеціальну косметику для корекції фігури у домашніх умовах, яка, у поєднанні зі здоровим способом життя, дає найкращий результат у боротьбі з “проблемними” ділянками.

Косметика для корекції фігури: склад

Головним завданням косметики для корекції фігури є зниження накопичених жирових відкладень. Іншими перевагами засобів вважаються:

  • Виведення токсинів і метаболітів.
  • Поліпшення кровообігу.
  • Виведення зайвої рідини та запобігання застоїв.

Щоб напевно переконатися, що у поєднанні зі здоровим способом життя косметика для корекції фігури буде ефективною та безпечною, потрібно вибирати лише натуральні засоби, покладаючись на репутацію виробника та відгуки користувачів. Зокрема, високоякісна продукція бренду MyIDi, представлена перед вами, складається з натуральних компонентів, вітамінів і корисних речовин, наприклад:

  • Морські водорості — гарантують ефективне розгладження розтяжок, сприяють ефективному дренажу та покращенню тонусу шкіри.
  • Ензими — постійний компонент у складі професійної косметики для корекції фігури. Допомагає зробити шкіру тіла гладкою за рахунок видалення відмерлих клітин.
  • Натуральні олії — прискорюють процес природного розщеплення жирів у клітинах шкіри, працюють як ліпофіліри.

Як наносити засіб для корекції фігури

Засоби для корекції фігури MyIDi представлені у великій різноманітності. Зазначимо кілька видів продуктів, призначених для різних цілей.

Засіб для корекції фігури: гаряче обгортання

Гаряче обгортання — це група засобів, призначених для боротьби з жировими відкладеннями у проблемних зонах. Такі засоби мають кремову консистенцію, легко наносяться. Дозволяють розширити судини та активізувати кровообіг, за рахунок чого при регулярному використанні досягається помітний коректувальний ефект. Косметика для корекції фігури проста у застосуванні:

  • Нанесіть невелику кількість препарату на чисту шкіру, потім розподіліть його на проблемних ділянках повільними масажними рухами.
  • Оброблені зони загорніть харчовою плівкою на 20-30 хвилин, після змийте теплою водою.
  • Обов'язково при завершенні процедури, нанесіть зволожуючий крем чи баттер.

Щоб досягти максимального ефекту, використовуйте гаряче обгортання хоча б 1-2 рази на тиждень, не менше 3-4 тижнів поспіль.

Моделюючі скраби — ефективна косметика для корекції фігури

Розробленні для створення ефекту, що моделює, тобто допомагають боротися з проявами целюліту. Засіб для корекції фігури наноситься на проблемні зони до того, як прийняти ванну чи душ, бажано на розпарену шкіру. Потім ділянка масажується, через 5-10 хвилин змивається водою.

Косметика для корекції фігури: холодне обгортання

Дозволяє зміцнити та підтягнути верхні шари шкіри. Сприяє звуженню капілярів і судин. Засоби для холодного обгортання містять багато вітамінів і корисних натуральних речовин, здатних омолодити, зволожити шкіру, боротися з целюлітом та “апельсиновою кіркою”. Холодне обгортання проводиться подібно до гарячого.

Якою ще буває косметика для корекції фігури

Великою популярністю користуються маски-скульптори — це поєднання натуральних олій, глини та вітамінів, які сприяють посиленню синтезу еластину та колагену у клітинах шкіри. Отже, подібні маски дають глибокий детокс-ефект. Вони сприяють звуженню пор, зниженню вираженого жирного блиску, усувають сухість та дискомфорт.

Олія від розтяжок — засіб для корекції фігури та недосконалостей на її поверхні. Косметика створюється на основі натуральних масел, які наповнюють шкіру поживними речовинами та надають їй тонусу, особливо у місцях де наявні розтяжки. Найчастіше використовується під час вагітності, лактації або при різкій зміні ваги.

Як вибрати засіб для корекції фігури

Пропонуємо вам вибрати та купити з доставкою косметику для корекції фігури. Попередньо рекомендуємо ознайомитися з представленими засобами та переконатися, що у вас немає алергії на натуральні інгредієнти. Якщо є питання, поставте їх консультантам Pro MyIDi.

1