fbpx

Тоніки для сухої шкіри обличчя

(20)
Очистити
Фільтри
Фільтрувати за ціною
Ступінь захисту
Країна виробник

Зволожувальний тонік для сухої шкіри з натуральних інгредієнтів

Сухість шкіри обличчя може бути спричинена різними факторами, такими як спадковість, порушення в роботі внутрішніх органів і систем, неправильний догляд, вплив агресивних зовнішніх чинників. Доглядова косметика не може повністю побороти проблему. Однак вона здатна відновити пошкоджені ділянки шкіри та знизити дискомфорт, спричинений дефіцитом вологи в клітинах: відчуття стягнутості, поява ранніх ознак старіння шкіри.

Одним із ключових етапів догляду за обличчям є тонізування. Його необхідно проводити після очищення пір від косметики, пилу, поту та інших забруднень, що скупчилися. Тонік для обличчя для сухої шкіри швидко проникає в клітини і тканини, не вимагає змивання і не залишає після себе неприємних відчуттів. Регулярне застосування засобу дає змогу зробити шкіру сяючою і здоровою, прибрати лущення, наповнити клітини вологою і корисними мікроелементами.

Наскільки важливий тонік для обличчя для сухої шкіри

Головним завданням доглядових засобів для сухого типу шкіри є зволоження. Після вмивання проточною водою на шкірі виникає відчуття сухості та стягнутості, з'являються лущення, які обов'язково потрібно прибрати, оскільки лусочки забивають пори, провокують висипання та запалення, а також низку важчих дерматологічних захворювань.

Тонік для сухої шкіри обличчя доповнює ефект очищувальної доглядової косметики, дає змогу остаточно змити всі забруднення, що накопичилися за день. Цей етап готує пори до подальшого нанесення живильних або зволожувальних кремів, сироваток, масок, флюїдів. Засіб також може чинити зволожувальний, живильний, відновлювальний, відбілювальний вплив.

Якими бувають тоніки для сухої шкіри

Тоніки для сухої шкіри представлені сьогодні в широкому асортименті. Бренд MyIDi зібрав у каталозі кілька видів доглядової косметики, спрямованої на тонізацію клітин, заповнення дефіциту вологи та закріплення її всередині. Власницям сухої шкіри, схильної до лущення і подразнення, ідеально підійдуть такі продукти від MyIDi:

  1. Зволожувальний тонер з 4 видами гіалуронової кислоти. Це базовий, універсальний продукт, що тонізує клітини і тканини та відновлює гідробаланс після глибокого очищення пор. Він також містить компоненти, що заспокоюють і очищають шкіру обличчя.
  2. Тонер з пробіотиками. Вже після першого застосування зникає відчуття сухості, помітно вирівнюється тон шкіри і запускаються процеси регенерації.
  3. Зволожувальний тонік 360° для сухої шкіри, схильної до куперозу і висипань. Чинить освітлювальний і відновлювальний впливи, ідеально вирівнює тон шкірного покриву.

Тоніки для сухої шкіри обличчя ви можете замовити у вигляді мініатюр або в повнорозмірному форматі. Перший варіант ідеально підійде для знайомства з доглядовою косметикою. Ви зможете наочно протестувати засіб і визначити, підходить він вам чи ні. Крім того, мініатюру зручно брати з собою - це чудові Travel-версії доглядової косметики.

Якщо результат вам підійшов, варто замовити повнорозмірний формат на 100 або 120 мл.

Як замовити тонік для сухої шкіри обличчя на сайті MyIDi

Купити онлайн тонік для сухої шкіри обличчя ви можете просто зараз на сайті компанії MyIDi. Ми розробляємо косметику для всіх етапів догляду за вашою шкірою. До складу входять виключно натуральні компоненти: витяжки та екстракти корисних рослин, ефірні олії, вітамінні комплекси, кислоти - все те, що необхідно сухій шкірі обличчя для підтримання гідробалансу і відновлення захисних функцій, боротьби з агресивними зовнішніми факторами.

Всі тоніки для сухої шкіри, представлені в каталозі, дерматологічно протестовані, не викликають почервоніння, знімають лущення і роблять шкіру сяючою і здоровою. Вони відмінно доповнюють інші етапи догляду за обличчям від бренду MyIDi. Вивчивши склад і властивості засобів, а також скориставшись допомогою наших консультантів, ви зможете зібрати комплекс продуктів для догляду, які ідеально підійдуть для сухої шкіри обличчя, поповнять нестачу вологи і корисних мікроелементів, будуть протистояти появі ранніх ознак старіння, а також лущення і висипань.

1