fbpx

Тоніки з азелаїновою кислотою

(12)
Очистити
Фільтри
Фільтрувати за ціною
Ступінь захисту
Країна виробник

Освітлювальний і очищувальний тонік з азелаїновою кислотою

Використання кислот для догляду за шкірою обличчя сьогодні особливо популярне. Кислоти здатні швидко проникати в клітини і тканини, заповнюючи дефіцит корисних мікроелементів і вологи, а також активно впливаючи на пошкоджені ділянки, сприяючи регенерації клітин і зміцненню шкірного покриву. Тоніки вважаються базовою доглядовою косметикою, яку рекомендують використовувати на щоденній основі. Вона актуальна відразу після очищення шкіри від декоративної косметики та інших забруднень, що скупчилися за день.

Тонік з азелаїновою кислотою насамперед розроблений для поповнення гідробалансу, що допомагає зміцнити шкіру обличчя і підготувати її до подальшого нанесення доглядових засобів.

Кому рекомендований азелаїновий тонік

Одним з найбільш універсальних компонентів доглядової косметики сьогодні є азелаїнова кислота, а тонік на її основі виконує цілу низку корисних ефектів:

  1. Нормалізація вироблення підшкірного жиру. Азелаїнова кислота вважається одним із головних компонентів доглядової косметики для жирної та проблемної шкіри, оскільки нормалізує роботу сальних залоз.
  2. Відлущування. Очищувальні властивості азелаїнової кислоти спрямовані на очищення шкіри від відмерлих клітин.
  3. Протизапальний ефект. Засіб надає заспокійливий ефект, прибирає набряки.
  4. Освітлювальна дія. Однією з головних властивостей азелаїнової кислоти є вирівнювання тону обличчя. Це допомагає боротися з почервоніннями, спричиненими різними причинами, наприклад, від розацеа (дерматологічне захворювання, що проявляється у вигляді почервоніння на різних ділянках шкіри). Також азелаїновий тонік може ефективно боротися з гіперпігментацією.

Як підібрати тонік з азелаїновою кислотою

Щоб підібрати відповідний саме вам тонік з азелаїновою кислотою, ознайомтеся з усіма характеристиками доглядової косметики. Насамперед рекомендуємо звертати увагу на:

  1. Основна і додаткова властивість. Бренд MyIDi пропонує кілька видів тоніків, у складі яких азелаїнова кислота. Це може бути, наприклад, протизапальний тонік, що має освітлювальний ефект, а також тонік, що містить 8 кислот для регулювання виділення підшкірного жиру, очищення, відлущування, вирівнювання рельєфу шкіри. У тонері «Енергія кислот» комплекс AHA + BHA + PHA кислот покращує текстуру шкіри, перешкоджає забиванню пір, регулює вироблення себума і активізує загоювальні процеси.
  2. Ваш вік. Для молодої шкіри обличчя ідеальним рішенням стане протизапальний тонік. Засіб особливо актуальний для власниць жирної, комбінованої або проблемної шкіри. У більш зрілому віці від доглядової косметики потрібен ще й ліфтинг-вплив. Тонік Сила 8 кислот і ензимів здатний боротися з віковими проявами, вирівнюючи зморшки й активізуючи вироблення колагену.

Замовити азелаїновий тонік на сайті MyIDi

Замовити азелаїновий тонік онлайн з доставкою в будь-яке місто України ви можете просто зараз на сайті MyIDi. Представлена продукція вирізняється безпечним, ефективним і максимально делікатним складом, який не викликає почервоніння, лущення, подразнень, а також інших алергічних реакцій.

Бренд пропонує дерматологічно протестовану доглядову косметику для комплексної турботи про шкіру обличчя. Консультанти інтернет-магазину MyIDi допоможуть підібрати тонік з азелаїновою кислотою, який за своїми основними і додатковими властивостями ідеально підійде для вашого типу і особливостей шкіри.

Ми також відповімо на всі ваші запитання і допоможемо оформити замовлення, зібравши повний набір засобів, які знімають запалення, заповнюють дефіцити корисних мікроелементів і зміцнюють шкірний покрив, роблячи його менш чутливим до агресивних зовнішніх чинників.

1