fbpx

Тоніки для обличчя з гіалуроновою кислотою

(15)
Очистити
Фільтри
Фільтрувати за ціною
Країна виробник

\

Зволожувальний тонік для обличчя з гіалуроновою кислотою

Тонік гіалуроновий для обличчя - ефективна косметика для догляду, містить 4 види гіалуронової кислоти, яка здатна забезпечити комплексне і глибоке пролонговане зволоження клітин. Не секрет, що під час очищення пор волога з них вимивається, особливо, якщо з-під крана тече жорстка вода.

Тонік гіалуроновий для обличчя доповнює ефект очищувальних засобів, даючи змогу видалити залишки пилу, поту і декоративної косметики. Також він допомагає підготувати шкіру до подальшого більш глибокого зволоження і живлення.

Для чого потрібен гіалуроновий тонік для обличчя

Одним із найпоширеніших компонентів у доглядовій косметиці є гіалуронова кислота, а тонік на її основі - обов'язковим етапом щоденної турботи й догляду за обличчям. Його рекомендують наносити відразу ж після етапу очищення пір 2 рази на день: вранці та ввечері.

Гіалуроновий тонік для обличчя має легку і приємну текстуру, не потребує змивання. Він не залишає після себе відчуття стягнутості та/або жирної плівки. Головним активним компонентом такої доглядової косметики є гіалуронова кислота. Вона корисна для власниць усіх типів шкіри й ефективна в будь-якому віці. Такі тоніки підійдуть як для молодої, так і зрілої шкіри. Засоби корисні для застосування за будь-якого типу шкіри: жирної, сухої, комбінованої.

Насамперед гіалуроновий тонік для обличчя спрямований на глибоке зволоження клітин і тканин. Активні компоненти проникають під шкіру і допомагають наситити її необхідною вологою. Це дає змогу спостерігати низку корисних ефектів:

  • Зміцнення шкірного покриву. Він стає менш схильним до впливу агресивних зовнішніх чинників.
  • Розгладження рельєфу. Часто дрібні зморшки виникають через дефіцит вологи.
  • Боротьба з висипаннями та запаленнями. Подібні проблеми виникають через підвищення чутливості шкіри.

Як підібрати тонік гіалуроновий для обличчя

Бренд MyIDi пропонує широкий асортимент натуральної та сертифікованої доглядової косметики. Ви можете замовити гіалуроновий тонік для обличчя H2ydrO balance toner, як окрему одиницю, а також у складі одного з шести наборів, представлених на сайті. Під час вибору звертайте увагу на низку таких факторів:

  1. Призначення набору. Тонік для обличчя з гіалуроновою кислотою входить до складу: поживного набору мініатюр для всіх типів шкіри MyIDi Superfood Mini Set, зволожувального набору мініатюр для сухої та нормальної шкіри MyIDi H2ydrO Mini Set, ліфтинг набору мініатюр для вікової шкіри MyIDi AGE-OFF Mini Set. Обирайте варіант, який допоможе усунути конкретно вашу проблему.
  2. Тип шкіри. Доглядові засоби треба обирати залежно від типу шкіри. У каталозі ви знайдете такі пропозиції, до складу яких входить тонік гіалуроновий: набір мініатюр MyIDi СOMBI-dry Mini Set для комбінованої шкіри, схильної до почервоніння та сухості, повний набір щоденного догляду для сухої та нормальної шкіри, а також аналогічний набір для вікової шкіри.

Замовити гіалуроновий тонік на сайті MyIDi

Купити гіалуроновий тонік ви можете просто зараз на сайті компанії MyIDi. У каталозі можна знайти кілька форматів доглядової косметики, спрямованої насамперед на зволоження шкіри. Гіалуронова кислота присутня в складі в підвищеній концентрації. Завдяки цьому вона швидко проникає в клітини, відновлює гідробаланс і допомагає надовго закріпити вологу всередині, зробивши шкіру сяючою і менш чутливою до агресивних зовнішніх чинників.

Наші консультанти завжди готові допомогти вам з вибором засобів для догляду і дати відповіді на всі питання, що цікавлять вас. Використовуючи тонік для обличчя гіалуроновий на регулярній основі двічі на день, ви зможете не тільки видалити залишки забруднень з пір, а й підготувати шкіру до подальших етапів догляду: нанесення крему, сироватки, маски тощо.

1