fbpx

Правила демакіяжу: чим та як змивати косметику

10 Жовтня 2022

Один із головних етапів догляду за шкірою – ретельне очищення її від декоративної косметики. Цей ритуал має проводитися щоденно. Усі косметологи категорично не рекомендують лягати спати із залишками макіяжу на обличчі.

Звичайна вода для зняття косметики не підходить, особливо, якщо ви використовуєте водостійку продукцію. Важливо заздалегідь визначитися, чим змивати макіяж і підібрати догляд, орієнтуючись на ваш тип шкіри та інші індивідуальні особливості.

Сьогодні ми докладніше розберемо, як правильно змивати косметику, щоб очистити пори та підготувати шкіру обличчя до подальшого догляду: живлення та зволоження.

Чому важливо зняти макіяж

Немає нічого гіршого для шкіри, ніж забиті пори. Декоративна косметика, приховуючи недоліки шкіри, проникає глибоко та згодом призводить до того, що пори закупорюються. Змити макіяж варто, як тільки ви повернулися додому. Це дозволить уникнути:

  • раннього старіння шкіри;
  • тьмяності;
  • появи висипів і запалень;
  • серйозних дерматологічних проблем.

Все те, чим можна змивати макіяж, видаляє не тільки декоративну косметику, а й крем для захисту від ультрафіолету, ВВ-крем, пил і піт, що забилися в пори. Тобто робить шкіру обличчя чистою та підготовленою до подальшого догляду.

Декоративна косметика видаляється зі шкіри спеціальними засобами. Це потрібно для того, щоб гарантувати повне очищення пір, а також насичення їх вітамінами та вологою. Чим краще знімати макіяж? Все залежатиме від:

  • вашого базового догляду – олія або пінка для зняття макіяжу повинні поєднуватися з кремами та сироватками;
  • віку та типу шкіри;
  • категорії декоративної косметики – деякі тональні основи чи туші стійкі до тих чи інших компонентів.

Вибираючи, чим змивати макіяж з обличчя, керуйтеся складом доглядової косметики. MyIDi пропонує гідрофільну олію або фіто-мус, у складі яких – натуральні екстракти корисних рослин, вітаміни, гіалуронова кислота тощо.

Чим змити косметику?

Які засоби використовуються для демакіяжу? Вирізняють кілька видів:

  1. Двофазна міцелярна вода на олійній та водній основі. Підходить для всіх типів шкіри. Перед застосуванням потрібно струсити пляшечку із засобом, щоб змішати дві консистенції.
  2. Звичайна міцелярна вода. Може впоратися з усіма видами косметичних засобів, вважається найбільш універсальним і популярним продуктом для демакіяжу.
  3. Молочко. Вирізняється жирною текстурою, підходить для сухого типу шкіри.
  4. Лосьйон. Підходить для видалення тональної основи та пудри. Погано справляється з тушшю та стійкою помадою.
  5. Пінки та гелі. Засоби для комбінованої шкіри містять заспокійливі компоненти.

Подібні засоби вимагають додаткового змивання після демакіяжу.

Перед тим, як правильно зняти макіяж, варто окремо згадати гідрофільну олію. Вона підійде всім типам шкіри, крім індивідуальної непереносимості. Склад засобу від MyIDi збагачений ефірними оліями корисних рослин. Має досить жирну текстуру та добре видаляє тональну основу та тіні.

Як правильно знімати макіяж: уникаємо поширених помилок

При визначенні того, як і чим найкраще змивати макіяж, жінки часто припускаються таких помилок:

  1. Вибираючи, чим краще змивати косметику, зупиняються на звичайному милі. Воно руйнує гідроліпідний баланс шкіри, а також часто не може впоратися зі стійкими декоративними засобами.
  2. Вмиваються у надто гарячій воді. Такий підхід травмує капіляри, що може призвести до запалень або акне.
  3. Використовують скраб. Це величезна помилка – абразивні часточки скрабу не видаляють декоративну косметику. Засоби, що відлущують, наносяться виключно на очищену шкіру.

Як правильно змивати макіяж: етапи зняття косметики

Весь процес видалення косметики зі шкіри обличчя поділяється на послідовні етапи:

  1. Вибір засобів. Перед тим, як змити макіяж, підберіть пінку чи гідрофільну олію. Для жирної шкіри підходять гелі або легкі муси, а для сухої та чутливої – молочко для зняття макіяжу. Водночас варто пам’ятати, що для очищення будь-якої шкіри, зокрема й жирної, чудово підійде гідрофільна олія.
  2. Перед тим, як зняти макіяж з чола, щік і шиї, починайте з очей та губ. Врахуйте, що шкіра навколо очей чутлива та тонка. Намагайтеся змити тіні та туш акуратно, не травмуючи її. Спочатку промокніть губи, повіки та вії, щоб засіб почав діяти. Після цього легкими рухами видаліть помаду, тіні та туш змоченим в засобі для очищення ватним диском.
  3. Переходимо до чола, щокам і шиї. Як знімати макіяж, якщо він нанесений у кілька шарів? Вам доведеться кілька разів змочувати ватний диск. Головне – не тріть шкіру надто сильно.
  4. Вмивання пінкою та тоніком. Щоб остаточно прибрати не тільки декоративну косметику, а й сліди пилу та поту, після очищення шкіри вмийтеся більш делікатним засобом для очищення, а потім протріть обличчя тоніком, який відновлює pH.

Як правильно знімати макіяж з обличчя: практичні поради

Як змити косметику делікатно та ефективно? Ми зібрали кілька практичних рекомендацій:

  1. Не використовуйте серветки для швидкого видалення косметики. Так, в екстрених ситуаціях така продукція допомагає. Але постійно користуватися нею не варто – ефективність нижча порівняно з комплексним очищенням шкіри.
  2. Промокніть обличчя після вмивання. Не тріть його рушником, щоб остаточно прибрати косметику. Це розтягує шкіру та призводить до її пошкодження та раннього старіння.
  3. Регулярно змінюйте рушники. Не витирайте обличчя забрудненими рушниками.

Розібравшись, як правильно видаляти макіяж, ви зможете уникнути поширених помилок і збережете здоров’я та чистоту шкіри. Вибирайте перевірену натуральну продукцію для демакіяжу. Космецевтика MyIDi – це поєднання інноваційного підходу та органічних безпечних компонентів, які не лише дозволяють позбутися найстійкішого макіяжу, а й насичують шкіру корисними мікроелементами.

Коментарі