fbpx

Кислоти для обличчя: що це, для чого потрібні та як обрати

31 Січня 2023

Доглядова косметика з вмістом кислот часто з’являється на полицях ванних кімнат. Її призначення різне: від зволоження до відлущування шкіри, зняття ороговілого шару. Все залежить не тільки від додаткового складу, а й від найменування самих кислот. Вони діляться на кілька категорій і виконують різні функції.

Давайте докладніше розберемо, які кислоти в косметиці для обличчя сьогодні використовують, якими властивостями наділена кожна з них, як вибрати та використовувати доглядовий засіб, щоб досягти потрібного ефекту.

Що таке кислоти в косметиці

Отже, що таке кислоти для обличчя? Це унікальні речовини, що мають порівняно малу молекулярну вагу. Що це дає косметологам і дерматологам? Наприклад, можливість використовувати кислоти для шкіри – вони швидко здатні проникнути глибоко в клітини і тканини для досягнення найкращого результату використання косметики.

Властивості кислоти в доглядовій косметиці залежатимуть від кількох чинників:

  1. Її виду. У космецевтиці застосовують десятки різних кислот. Наприклад, гіалуронова забезпечує зволоження шкіри, а ретиноєва – глибоке очищення клітин і тканин, боротьбу з висипаннями тощо.
  2. Концентрації. Невелика кількість кислоти в догляді за шкірою здійснює зволожувальну функцію. Підвищені концентрації використовуються для відлущування та очищення.

Якими кислоти для шкіри обличчя бувають

Які кислоти потрібні для обличчя? Зазвичай косметологи і космецевти використовують два типи речовин:

  1. AHA кислота для шкіри обличчя. Використовується для зволоження і захисту шкіри. Може розчинятися у воді.
  2. BHA кислоти для обличчя – це речовини, не здатні розчинятися у воді. Вони делікатніші порівняно з попереднім видом, можуть проникати в невеликі відкриті залози і відрізняються кращою ефективністю.

Якими бувають види кислоти в косметиці

Кислоти в догляді за шкірою обличчя відіграють важливу роль. Всі вони діляться на кілька видів, виходячи зі свого походження. Давайте розглянемо найпопулярніші варіанти:

  1. Гліколеві кислоти в догляді для обличчя використовуються для відлущування. Їх можна зустріти в складі пілінгів і очищувальних масок. Речовина розчиняє і прибирає омертвілі клітини шкіри, регулює вироблення підшкірного жиру.
  2. Саліцилова кислота. Надійний помічник при очищенні шкіри і боротьбі із запаленнями та почервоніннями на обличчі. З нею потрібно бути обережніше, щоб не пошкодити зовнішній шар шкіри.
  3. Молочні кислоти в догляді за обличчям потрібні для зволоження. Вони роблять шкіру м’якою і гладенькою, надають їй здорового і молодого вигляду. Активно використовують такі кислоти для сухої шкіри обличчя.
  4. Гіалуронова кислота. Зустрічається в багатьох продуктах бренду MyIDi. Це маски, креми, сироватки для шкіри обличчя. Гіалуронова кислота проникає глибоко в клітини і тканини та насичує їх вологою, стимулює вироблення колагену тощо.

Доглядова косметика з кислотами: що враховувати

Космецевтика MyIDi пропонує безліч категорій доглядової косметики, у складі якої кислоти для обличчя – як використовувати і вибрати засіб залежить від:

  • типу шкіри;
  • вашого віку;
  • стану шкіри;
  • рекомендацій косметолога або дерматолога.

Більшість продуктів, спрямованих на догляд за шкірою, мають забезпечувати один із двох ефектів: зволоження або очищення. Залежно від типу кислоти та її концентрації, ви можете вибрати: муси та пінки, тонери, лосьйони, креми, маски та пілінги.

Як вибрати косметику з кислотами для різних типів шкіри

На те, як працюють кислоти для обличчя, та їхню ефективність, залежить і правильний вибір доглядової косметики. Важливо орієнтуватися насамперед на тип шкіри. Зазвичай виробники вказують на упаковці товару те, для кого він призначений. Наприклад, дія кислот на шкіру сухого типу має бути максимально делікатною. Це переважно зволожувальні засоби з гіалуроновою або молочною кислотою.

Для чого потрібні кислоти для обличчя, якщо у вас чутливий тип шкіри? Косметика допомагає зняти запалення і почервоніння, захистити клітини від впливу агресивних чинників. Наприклад, сироватка Red off comfort serum містить у складі гліциризинову кислоту.

Як кислоти впливають на шкіру жирного типу? Обирайте продукцію, що забезпечує глибоке очищення. Наприклад, очищуючий зволожуючий фіто-мус H2ydrO phyto mousse. У його складі є гіалуронова, молочна та мигдальна кислоти.

Як правильно користуватися кислотами

Розібравшись, як вибрати кислоти для обличчя, давайте ознайомимося і з правилами їх використання. Фахівці рекомендують застосовувати засоби з такими компонентами на ніч, щоб кислоти не контактували з ультрафіолетом – це може бути небезпечно для шкіри.

Комбінувати різну продукцію можна. Але робіть це акуратно і продумано. Як правильно використовувати кислоти для обличчя в різних продуктах? Слідкуйте за тим, щоб засоби з AHA і BHA застосовували в різні дні тижня.

Чи можна користуватися кислотами щодня? Усе залежить від виду речовини. Саліцилову або мигдальну можна використовувати на щоденній основі. Вони безпечні та забезпечують делікатний вплив. А ось засоби на основі гліколевої або молочної кислот рекомендують застосовувати 1-2 рази на тиждень.

Розібравшись, навіщо потрібні кислоти для обличчя і якими вони бувають, ви зможете швидше підібрати комплекс для догляду за шкірою, здатний подбати про неї і показати найкращий результат. Також ви можете звернутися до консультантів для індивідуального підбору продуктів з кислотами. Космецевтика MyIDi – це натуральні екологічні компоненти, продуманий до дрібниць склад, унікальні формули та індивідуальний підхід до вибору засобів для догляду для краси та здоров’я вашої шкіри.

Коментарі