fbpx

Пілінг для обличчя в домашніх умовах

5 Лютого 2023

Щоб стати володаркою здорової, підтягнутої і сяючої шкіри, недостатньо використовувати пінки, муси, тоніки і зволожувальний крем. Важливо продумати комплексний догляд за обличчям, що охоплює і більш якісне очищення. Раніше це можна було зробити в кабінеті косметолога – процедура під назвою глибоке очищення шкіри користувалася великою популярністю.

Організувати пілінг обличчя в домашніх умовах сьогодні просто: доглядова косметика забезпечує очищення шкіри від пилу і бруду, відмерлих клітин, підшкірного жиру. Головне – підібрати правильний комплекс засобів.

Як робити пілінг обличчя в домашніх умовах і що для цього потрібно? Давайте докладніше розберемося в особливостях глибокого очищення шкіри.

Навіщо роблять пілінги для обличчя в домашніх умовах

У нашому організмі постійно відбувається оновлення клітин і тканин. І якщо на тілі ми можемо прибрати ороговілі клітини мочалкою під час прийому душу, зі шкірою обличчя слід поводитися обережніше. Щоденне глибоке очищення їй не потрібне. Однак періодичний пілінг обличчя в домашніх умовах дає змогу:

  • привести шкіру в тонус;
  • уникнути закупорювання пор, запалень і почервоніння;
  • налагодити обмін речовин у клітинах і тканинах.

Більше того, засоби, якими проводиться пілінг у домашніх умовах для обличчя, часто містять допоміжні компоненти. Це антиоксиданти, вітаміни, ефірні олії – те, що проникає в клітини і тканини, насичуючи їх корисними мікроелементами і вологою. Деякі компоненти забезпечують омолодження обличчя і підходять для вікової шкіри. Вони стимулюють вироблення колагену для ліфтинг ефекту.

Яким буває домашній пілінг для обличчя

Пілінги вдома варто виконувати спеціальною професійною доглядовою косметикою. Народні методи із застосуванням звичайних продуктів не приносять належного ефекту і можуть бути навіть небезпечними для шкіри. Усі засоби, що дають змогу зробити пілінг обличчя в домашніх умовах, працюють по-різному. Ви можете розраховувати на:

  1. Поверхневе очищення. Універсальний варіант для молодої шкіри. Дозволяє боротися з висипом, вирівнює тон обличчя. Компоненти поверхневих пілінгів працюють тільки у верхньому шарі шкіри.
  2. Середній пілінг обличчя вдома проводять рідше. Активні компоненти продукції проникають глибше, допомагають боротися з мімічними зморшками, позитивно впливають на оновлення тканин.
  3. Глибоке очищення. Як зробити пілінг для обличчя такого типу? Найчастіше тут потрібно підключати салонні процедури. Втім, є низка засобів, здатних забезпечити ефективний результат і без необхідності звернення до фахівця.

Чим робити пілінг обличчя в домашніх умовах: вибираємо засіб

Процедуру проводять за допомогою таких засобів:

  1. Скраби – містять у своєму складі абразивні компоненти, що чинять механічний вплив. Ними виступають: цукор, морська сіль, абрикосові або виноградні кісточки, кава тощо.
  2. Хімічні пілінги домашні для обличчя делікатніші порівняно зі скрабами. Працюють на основі неабразивних компонентів (частіше – кислот), проникають глибоко і видаляють всі забруднення без механічного впливу.

Вибір засобів здійснюють, виходячи з типу шкіри та її стану, віку жінки. Для шкіри, схильної до сухості та висипань, підходять хімічні пілінги на основі молочних кислот, а жирному типу будуть корисні скраби.

Космецевтика MyIDi пропонує кілька видів засобів, що дають змогу досягти бажаного результату. Для доповнення до основного догляду використовуйте маску “Сила шести ензимів”. Для комплексного очищення підійде спеціальний сет засобів Peeling SET. У набір входять основний очищувальний засіб, а також бустер і маска, що закріплюють ефект. Це може бути антивіковий, зволожувальний, освітлювальний або протизапальний набори.

Як зробити пілінг у домашніх умовах: готуємо шкіру

Для початку підготуйте епідерміс до процедури. Це дасть змогу досягти максимальної ефективності засобу. Головний крок – комплексне видалення залишків макіяжу або пилу з вулиці.

Для цього використовуються:

  1. Засоби для демакіяжу. Гідрофільні олії або міцелярка. Важливо повністю видалити залишки декоративної косметики.
  2. Умивання спеціальними засобами (муси, гелі). Актуальні, коли на шкірі вже немає декоративної косметики. Дозволяють видалити залишки пилу та бруду.

Після цього можна проводити процедуру пілінгу.

Як зробити пілінг обличчя вдома: етапи

Тепер переходимо безпосередньо до того, як у домашніх умовах зробити пілінг обличчя. Важливо дотримуватися правил:

  1. Механічна очищувальна продукція (скраби) призначена для нанесення на трохи мокру шкіру.
  2. Хімічні аналоги краще працюють на висушеній шкірі обличчя.

Як робити пілінг обличчя вдома, щоб уникнути травмування шкіри і домогтися гарного результату? Є кілька правил:

  • Найкращий час для процедури – вечір, вдень шкіра піддається агресивному впливу ультрафіолету та інших чинників.
  • Під час нанесення засобів уникайте шкіри навколо губ і очей. Для цих зон бренд MyIDi пропонує спеціальну продукцію Peeling SET Eyes&Lips, призначену для таких делікатних ділянок.
  • Злегка помасажуйте шкіру після нанесення пілінгу, щоб засіб рівномірно розподілився і проник якомога глибше.
  • Не чиніть сильного механічного впливу, особливо якщо проводите пілінг обличчя вдома скрабами.
  • Після проведення пілінгу протягом кількох днів під час виходу на вулицю обов’язково наносьте засіб, що має сонцезахисний фактор.

Для повного очищення рекомендують використовувати доглядову косметику 1-2 рази на тиждень.

Пілінг у домашніх умовах: подальший догляд за шкірою

Щоб зробити пілінг обличчя вдома ефективнішим, подбайте про догляд після процедури. Після очищення нанесіть на неї зволожувальну маску, сироватку або крем. Якщо наносите пілінг і плануєте виходити на вулицю, обов’язково нанесіть на шкіру захисний засіб із підвищеним показником SPF.

Не забувайте, що пілінг шкіри обличчя в домашніх умовах – процедура, що має свої протипоказання. Власницям надто чутливої шкіри слід підбирати косметику для догляду після відвідування косметолога і дерматолога. Тут потрібен спеціальний комплекс засобів.

Категорично не рекомендується робити домашні пілінги для обличчя в періоди наявності почервоніння, запалень і подразнень на шкірі, щоб не травмувати її ще більше. За правильного підходу до того, як можна зробити пілінг обличчя в домашніх умовах, результат помітний вже після першої процедури. Обирайте натуральну косметику на основі органічних компонентів. Космецевтика MyIDi пропонує набір засобів для глибокого очищення шкіри, а також для її зволоження, освітлення, підтягування.

Коментарі