fbpx

Натуральна косметика для обличчя з ліфтинг ефектом

(54)
Очистити
Фільтри
Фільтрувати за ціною
Ступінь захисту
Країна виробник

Натуральна косметика для підтяжки обличчя

Сучасна косметологія суттєво полегшує догляд за шкірою у будь-якому віці. Численні засоби для ліфтингу обличчя, представлені на ринку, дозволяють візуально покращити показники шкіри, а деякі з них допомагають досягти помітного ефекту підтяжки.

Ліфтинг або косметика для підтяжки обличчя

Цікаво, що спочатку ліфтингом називалася косметологічна процедура, яка спрямована на візуальну підтяжку шкіри обличчя та триваліше збереження м'язів у тонусі. Це ефективна боротьба із віковими змінами — в'ялістю, зморшками тощо. Донедавна процедура ліфтингу мала проводитися у косметологічному кабінеті з використанням спеціальних інструментів, обладнання, руками досвідченого професіонала. Проте сьогодні косметологія зробила значний крок уперед. Поліпшити еластичність та загальний стан шкіри можна і у домашніх умовах за допомогою різноманітних засобів для ліфтингу обличчя – кремів і масок. Спеціальна натуральна косметика MyIDi є однією з таких, можна придбати нічні та денні креми, маски, бустери, сироватки та інші засоби.

Як "працюють" засоби для підтяжки обличчя

Головною метою ліфтинг-засобів є підвищення еластичності та пружності шкіри. Задля досягнення такого результату, креми та інші засоби працюють у кількох напрямках:

  • Впливають на підвищення вироблення колагену. Інгредієнти, які присутні у складі засобів для підтяжки обличчя, впливають на клітини епідермісу та стимулюють, а згодом підтримують здорове вироблення колагену.
  • Прискорюють регенерацію та оновлення клітин шкіри. Відомо, що з віком оновлення старих клітин суттєво уповільнюється, тому вкрай важливо його підтримувати та стимулювати, що й досягається за рахунок періодичного застосування ліфтинг-засобів для підтяжки овалу обличчя.
  • Зволожують. Саме дефіцит вологи впливає на вироблення колагену, тому шкіра стає сухою та зневодненою, з'являються запалення. Креми та маски з ліфтинг-ефектом сприяють насиченню та утриманню вологи у структурах епідермісу.

Що входить у засоби для підтяжки овалу обличчя

Щоб сприяти відновленню структури шкіри, засоби для підтяжки овалу обличчя містять натуральні та безпечні активні інгредієнти, завдяки яким досягаються поставлені цілі. Зазначимо декілька компонентів, що містяться у складі косметики MyIDi:

  • Гіалуронова кислота — впливає на якість притягнення та утримання вологи у структурі шкіри. Завдяки систематичному впливу цього агента поверхня обличчя з часом стає гладкою, пружною, зникає сухість.
  • Вітамін C — це сильний антиоксидант, він покращує імунітет і сприяє формуванню білків шкіри, завдяки чому вона стійко витримує різні негативні фактори, залишаючись у здоровому стані.
  • Проксилан сприяє підтяжці шкіри, зміцнює її природну структуру, підвищує пружність, щільність, сприяє прискоренню синтезу білків.
  • Коензим Q10 — це постійний елемент більшості засобів для підтяжки шкіри обличчя — кремів. Він активізує синтез колагену та еластину. Крім того, коензим сприяє регенерації клітин і їх загальному зміцненню.
  • Пептиди – ці елементи сприяють відновленню природної структури шкіри. Вона стає більш еластичною, завдяки чому поступово знижується виразність навіть дрібних мімічних зморшок.

Як обрати засоби для підтяжки шкіри обличчя

Важливо вибирати засоби для підтяжки шкіри обличчя правильно, насамперед, залежно від віку, часу, частоти застосування та індивідуального перенесення. Зазначимо особливості деяких засобів.

Креми

Існують денні та нічні креми. Денні наносяться вранці, вони захищають її протягом усього дня від негативного впливу довкілля. Такий засіб для ліфтингу обличчя зволожує, сприяє живленню, робить обличчя гладким і повертає природний колір. Нічний крем поживніший, тому що саме вночі наш організм відпочиває та відновлюється, отже потребує більшої кількості поживних речовин і вітамінів.

Маски

Можуть мати різний склад та ефект, залежно від цих факторів можна зробити вибір цього засобу для підтяжки обличчя. Можуть бути виготовлені на основі ефірних олій рослин, воску, вітамінів – як правило це C, A та E, ретинол тощо. Маска наноситься на очищену шкіру 1-2 рази на тиждень приблизно на 10-15 хвилин, потім змивається або залишається на ніч, залежно від виду.

Сироватки

Переважно це висококонцентровані препарати, їх головна мета — насичення шкіри корисними речовинами, яких вона вкрай потребує, коли втрачає вологу та живлення. Сироватки можуть містити вітаміни B5, E, B1, д-пантенол, ретинол, пептиди, полісахариди, гіалуронову кислоту, а також ефірні олії рослин. Зазвичай така косметика для підтяжки обличчя використовується під маску чи крем, при такому застосуванні всі корисні компоненти краще проникають у структуру шкіри.

Вибрати потрібні засоби для ліфтингу обличчя пропонуємо у нашому інтернет-магазині Pro MyIDi з доставкою до будь-якого міста України.

1