fbpx

Кераміди для обличчя: ефект та користь для догляду за шкірою

5 Серпня 2023

У рекламі чи упаковках доглядової косметики дедалі частіше зустрічається інгредієнт «кераміди» чи «цераміди». Чи є якась різниця між цими двома речовинами та як вони впливають на наш організм?

Шкіра обличчя щодня стикається з низкою шкідливих зовнішніх факторів – починаючи від ультрафіолету та пилу з вулиці та закінчуючи регулярним нанесенням декоративної косметики. Додамо до цього внутрішні процеси – гормональний дисбаланс, стрес, захворювання. Не дивно, що перші ознаки старіння виявляються раніше за належний час.

Кераміди, чи інакше цераміди, – це речовини, синтезовані нашим організмом щодо його захисту від зовнішнього впливу. Вони беруть активну участь у відновленні гідроліпідного шару, заповнюють баланс втраченої вологи, повертаючи тканинам пружність, а рельєфу обличчя – гладкість.

Що таке цераміди?

Підвид ліпідів називають і кераміди, і цераміди – різниця між ними відсутня. Це те саме речовина, здатне заповнити собою клітини, запобігаючи таким чином порожнечі. В результаті вдається уповільнити процеси старіння та створити своєрідний захисний бар’єр, здатний дати відсіч агресивним зовнішнім факторам.

Дефіцит керамідів у клітинах відчувається відразу:

 1. Стрімка втрата вологи та поява лущення, відчуття сухості та стягнутості на обличчі.
 2. Поява висипань і подразнень внаслідок зниження захисних властивостей шкіри та її травмування.

Ось що стає причиною нестачі ліпідів: вік, неправильний догляд за шкірою обличчя, проживання у забруднених регіонах, часті стреси та незбалансований раціон.

Цераміди для шкіри обличчя – це цегла, що заповнює собою простору. І щоб заповнити їхній дефіцит, косметологи розробили церамідний комплекс – набір аналогів, що повністю повторює склад ліпідів. Такий комплекс активно використовується в косметології як для салонних процедур, так домашнього догляду.

Що таке цераміди у косметиці

Що таке кераміди у косметиці? Дефіцит жирів у клітинах та тканинах необхідно заповнювати. Важливо підібрати потрібну доглядову косметику з церамідним комплексом. Найчастіше виробники додають кераміди в антиейдж засоби. Це продукція, спрямована на:

 • стимулювання вироблення колагену;
 • рятування від зморшок;
 • глибоке зволоження клітин;
 • вирівнювання тону шкіри;
 • ліфтинг-ефект.

Звертайте увагу на весь склад, кераміди для обличчя – це один з інгредієнтів. Важливо, щоб у кремі або філері були зволожуючі компоненти, екстракти корисних рослин, ефірні олії.

Цераміди для обличчя – універсальна речовина. Воно необхідне всім, незалежно від віку та типу шкіри, у тому числі й чутливої. Їй особливо важливо створити надійний щит проти забруднення, ультрафіолету і т.д.

Для чого потрібні кераміди в косметиці, крім боротьби із зовнішніми факторами та віковими змінами? Вони також забезпечують глибоке зволоження на клітинному рівні. Цей компонент зустрічається у засобах для шкіри навколо очей, для волосся тощо.

Коли використовувати цераміди для обличчя

Кераміди для шкіри обличчя актуальні для всіх типів шкіри. Головне – правильно підібрати доглядову косметику, орієнтуючись на стан та особливості вашого організму. Однак є ситуації, коли цераміди та кераміди просто необхідні:

 1. Якщо у вас чутлива шкіра обличчя з відсутнім природним бар’єром, що захищає від агресивного зовнішнього впливу (пилу, бруду, вітру, ультрафіолету, сильних морозів або спеки). Що роблять цераміди у такому разі? Створюють захисний шар, що зберігається протягом дня.
 2. Сухій шкірі потрібні цераміди, навіщо? Сухість та лущення провокуються дефіцитом ліпідів. Креми, філери чи маски з церамідним комплексом допомагають відновити баланс.
 3. Часті висипання та запалення – одна з відповідей на питання про те, для чого потрібні кераміди у косметиці. Особливо якщо для лікування проблемної шкіри ви використовуєте агресивні доглядові засоби з великими абразивними частинками, спиртом у складі.
 4. Після апаратного на шкіру потрібні кераміди – навіщо? Вони допомагають швидше відновити клітини та тканини.

Де зустрічаються цераміди у косметології

Сьогодні все частіше можна знайти кераміди у косметиці для обличчя. Правда для цього використовують не ті 9 видів церамідів, що виробляються нашою шкірою, а точні аналоги речовин, спрямовані на поліпшення стану клітин і тканин.

Найчастіше кераміди у косметології зустрічаються у доглядовій продукції для особи. Однак іноді їх можна зустріти і в продукції догляду за волоссям – такий компонент зміцнює локони, робить його блискучими й захищає від впливу зовнішніх факторів.

Бренд MyIDi активно використовує кераміди в косметиці – це справжній прорив для догляду за шкірою. Особливою ефективністю відрізняється крем-філер під очі Age-Off eye filler. Він містить церамідний комплекс, що забезпечує омолоджуючий та підтягуючий ефекти. Шкіра навколо очей є особливо чутливою, а тому потребує ретельного догляду.

Зустрічаються кераміди у косметиці для догляду за шкірою обличчя – вони захищають її від передчасного старіння, забезпечують ліфтинг-ефект, прискорюють синтез колагену. В результаті вдається розгладити мімічні та глибокі зморшки, повернути шкірі пружність та молодість.

Цераміди в косметиці – це сучасний підхід до піклування про здоров’я та красу шкіри. головне – знайти доглядові засоби із натуральним, продуманим складом. Вся космецевтика MyIDi є дерматологічно протестовано, відрізняється унікальними формулами із ретельно підібраним складом.

Забудьте про глибокі ранні зморшки, лущення на обличчі та в’янення тканин. Кераміди – це надійні захисники, здатні створити бар’єр, що запобігає впливу агресивних зовнішніх факторів на епідерміс.

Коментарі