fbpx

Догляд за шкірою обличчя для чоловіків

3 Липня 2023

Доглядова косметика для жінок висвітлюється часто, тоді як аналогічна продукція для чоловіків рідко рекламується та обмежена в асортименті. Однак шкіра, незалежно від статі людини, потребує комплексного та ретельно підібраного догляду. Щодня вона стикається з впливом агресивних зовнішніх факторів, а також внутрішніх процесів, що впливають на її стан та зовнішній вигляд.

Який він – догляд за обличчям для чоловіків? На які етапи він ділиться і як підібрати потрібну доглядову косметику? Ми зібрали всі необхідні засоби, що забезпечують зволоження та очищення шкіри, і готові поділитися всіма секретами про те, як доглядати за обличчям чоловіка.

Догляд за обличчям чоловіків: особливості та відмінності від жіночого

Наскільки догляд за шкірою обличчя чоловіків відрізняється від жіночого? Насправді багато продуктів та етапів однакові. Оскільки наша шкіра однаково страждає від старіння, ультрафіолету і т.д.

Але чоловічий догляд за обличчям враховує кілька важливих факторів, не таких актуальні для представниць прекрасної статі:

  1. У чоловіків шкіра відрізняється більшою товщиною – приблизно +15% порівняно із жіночою. А значить, не всі засоби здатні будуть проникнути в клітини та тканини. Догляд для чоловіків підбирають таким чином, щоб продукція мала підвищену концентрацію активних компонентів, глибоко і швидко проникала в шкіру.
  2. Сальні залози працюють активніше. Догляд за обличчям для чоловіків передбачає боротьбу з жирним блиском та висипаннями. У чоловіків рідко зустрічається суха шкіра – частіше це жирний чи комбінований тип.
  3. Пізніше старіння. Здається це плюс. Однак лише на перший погляд. Так, у чоловіків шкіра втрачає гнучкість і гладкий рельєф пізніше. Але всі зміни відбуваються швидше. А значить – на певному етапі буде потрібно «сильніший» догляд за чоловічою шкірою обличчя.

І не забуваємо про часте гоління – леза ушкоджують зовнішній шар шкіри. Неправильна обробка та захист провокують появу запалень, шрамів, стає причиною висипів і згубнішого впливу агресивних зовнішніх факторів.

Як часто необхідний догляд за обличчям чоловікам

Розбираючись, як доглядати за шкірою обличчя чоловікові, звернемо увагу на частоту процедур. Шкіра щодня стикається із зовнішніми факторами: курним повітрям, вітром, морозом, ультрафіолетом тощо.

Щобільше, з підліткового віку у хлопців, як і у дівчат, починаються проблеми з роботою сальних залоз – організм перебудовується, на обличчі з’являються висипи: вугрі, чорні крапки тощо.

Отже, говорячи про звільнення, ми маємо на увазі базові щоденні процедури. Вони здатні заповнити дефіцит корисних мікроелементів, усунути усі слабкі місця вашого типу шкіри та очистити обличчя від висипів.

Базовий чоловічий догляд за шкірою обличчя потрібно проводити щодня: бажано вранці та ввечері. Тим більше якщо шкіра не контактує з декоративною косметикою, процедури не займуть більш ніж 10 хвилин.

Є і додатковий догляд за обличчям чоловіків. Про нього ми також поговоримо далі. Він необхідний в індивідуальному порядку – за наявності неприємних симптомів, перших ознак старіння тощо.

Покроковий догляд за шкірою обличчя для чоловіків у домашніх умовах

Давайте докладніше розберемо, як доглядати шкіру обличчя чоловікам. Процес поділяється на кілька послідовних етапів:

Очищаючий догляд за обличчям чоловіка

Пори потребують очищення. Навіть за день там встигає накопичитися пил та інші забруднення із зовнішнього середовища. Очищаючий догляд за обличчям хлопцю передбачає використання пінки для вмивання. Відмовтеся від звичайного мила – воно сушить шкіру та провокує раннє старіння та висипання, змиває природний захисний бар’єр.

Пінки та гелі для вмивання діють по-іншому – вони не порушують водний баланс, містять корисні мікроелементи та видаляють підшкірний жир, омертвілі клітини, пил тощо. Бренд MyIDi пропонує кілька видів коштів:

Після їх використання обов’язково дотримуйтесь наступного етапу – тонізації шкіри. За допомогою тоніки ви відновлюєте її нормальний рівень pH.

Як доглядати за обличчям чоловікам: зволоження шкіри

Наступний етап – зволоження. Шкіра потребує вологи, щоб залишатися здоровою та пружною, здатною протистояти зовнішнім факторам, що впливають на верхній шар. Догляд чоловіка за обличчям має на увазі щоденне використання зволожуючих засобів: сироватки, флюїди чи крему. Вони підбираються виходячи із віку та типу шкіри. У складі можуть бути гіалуронова кислота, АНА-кислоти, ефірні олії і т.д.

Оскільки у чоловіків шкіра обличчя жирніша, фахівці рекомендують підбирати легкі гелеподібні текстури засобів. Вони не залишають після себе жирної плівки, швидко вбираються і не викликають неприємних відчуттів.

Догляд за шкірою обличчя для чоловіка – захист від сонця

Літній догляд за шкірою чоловіків важко уявити без захисних кремів, що запобігають впливу ультрафіолету. Крім того, що прямі сонячні промені призводять до раннього старіння, вони руйнують клітини і можуть провокувати запалення та навіть злоякісні новоутворення.

Підбирайте захисний догляд за чоловічою особою від бренду MyIDi, зважаючи на показник СПФ. Для переміщення містом влітку достатньо крему з показником 30. А ось для пляжного відпочинку або тривалого перебування під сонцем беріть крем із СПФ 50 і більше.

Додатковий догляд за обличчям для чоловіка

Як доглядати чоловічою особою крім базових процедур? Існує також додатковий набір коштів:

  1. Маски. Зволожуючі та поживні. Доповнюють ефект щоденного догляду. Містять більш високу концентрацію активних компонентів, внаслідок чого показують результат у момент використання.
  2. Ензимна пудра та пілінги. Жирний та комбінований тип шкіри потребує глибокого очищення. Продукція з абразивними частинками знімає ороговілі клітини та запобігає закупорюванню пір. Пілінги рекомендують використовувати один раз на тиждень.
  3. Заспокійливі засоби. Часто для чоловіка догляд за обличчям – це щоденне гоління. Щоб уникнути пошкодження шкіри та зараження, варто використовувати продукцію, що відновлює і заспокійливе обличчя. Але лише після нанесення антибактеріального гелю.

Як підібрати чоловічий догляд за обличчям

Догляд для чоловіків часто не відрізняється від жіночого. Різниця між продуктами, маркованими для чоловіків, хіба що в дизайні упаковки. Насамперед звертайте увагу на ваш тип шкіри. Зазвичай на коробці вказано, кому воно більше підходить. Враховуйте цей фактор, вибираючи всю доглядову косметику. Бажано купуйте продукцію одного бренду – так ви зможете продумати повноцінний та комплексний догляд.

І найголовніше – вибираючи догляд за шкірою обличчя для чоловіків, звертайте увагу на натуральну продукцію, що містить у складі органічні компоненти без ароматизаторів та шкідливих токсичних інгредієнтів. Космецевтика MyIDi поєднує косметологічний та фармацевтичний підхід. Це робить засоби високоефективними та безпечними.

Розібравшись, як правильно доглядати шкіру обличчя чоловікам, ви зможете уникнути ранніх і помітних ознак старіння, прибрати неприємний жирний блиск і назавжди позбавитися висипань. Головне – регулярно проводьте базові процедури та не забувайте про додаткові.

Коментарі