У косметології використовується низка кислот, переважно це АНА і ВНА. До другого типу належить відома багатьом саліцилова кислота – застосування для обличчя таких продуктів на регулярній основі дає змогу скоротити частоту і ступінь висипань і почервоніння. Компонент проникає глибоко в клітини і тканини, забезпечує їхню регенерацію, має відлущувальний і підсушувальний ефект. І це не всі властивості ВНА-кислоти.
Давайте докладніше розберемо: що таке саліцилова кислота, як використовувати доглядову косметику на її основі та кому цей компонент рекомендований?
Саліцилову кислоту вперше відкрили понад 100 років тому. Свою назву компонент отримав від латинського найменування рослини, що стала його джерелом – верби. У дерматології результати застосування ВНА-кислоти були відзначені відразу – вона стала складовою лікувальних препаратів, призначених для зняття симптомів шкірних захворювань.
Що робить саліцилова кислота? Завдяки особливій формулі такі молекули проникають у глибокі шари шкіри. Застосовують кислоту при створенні продуктів для догляду за шкірою обличчя і всього тіла. Цей компонент:
Завдяки своїй формулі та будові, саліцилова кислота від вугрової висипки не подразнює шкіру, не порушує її мікрофлору, не знижує її захисні властивості. Вона відрізняється універсальністю: використовується в складі доглядової косметики для підлітків, а також для вікової шкіри. Додатково здатна покращувати приплив крові та забезпечувати швидку регенерацію клітин.
Часто використовується саліцилова кислота в косметології від прищів. Щоб домогтися максимального ефекту, варто дотримуватися основних правил застосування засобів, де в основі – саліцилова кислота, як використовувати доглядову косметику:
Чи можна протирати обличчя саліциловою кислотою щодня? Так, якщо у вас жирний тип шкіри. Головне – використовуйте безпечну концентрацію, наприклад, у складі тоніка.
Як допоміжний компонент у разі різних проблем шкіри рекомендована саліцилова кислота – для чого вона потрібна? Інгредієнт здатний справлятися з низкою шкірних захворювань і неприємних симптомів:
Рекомендована саліцилова кислота для жирної шкіри. Вона допомагає прибрати неприємний жирний блиск, нормалізує роботу сальних залоз, знижує виділення підшкірного жиру тощо.
У низці засобів для догляду сьогодні використовується саліцилова кислота – як застосовувати косметику на її основі? Все залежить від типу продукції. Бренд MyIDi пропонує великий вибір засобів з ВНА-кислотою. Вони позбавляють жирного блиску, висипань, постакне:
Компонент показаний усім, хто страждає від акне та інших типів висипань, пов’язаних з порушенням роботи сальних залоз. Саліцилова кислота від прищів підлітку необхідна, незалежно від того, який у нього тип шкіри. Головне – правильно підібрати догляд, визначитися із засобом під конкретну особливість проблеми і регулярно його використовувати. Давайте розглянемо, що робить саліцилова кислота для шкіри обличчя різного типу.
Проблемний і жирний тип схильні до появи висипань: вугрового висипу, акне та інших запалень. Зазвичай проблема починається в підлітковий період, проте може зберігатися і в дорослому віці. Цьому типу шкіри показана і рекомендована саліцилова кислота від прищів – як наносити засоби?
Обов’язково поєднуйте компонент зі зволожуючими комплексами – пересушена проблемна шкіра більше схильна до висипань.
Суха шкіра, особливо якщо вона чутлива, втрачає свої захисні властивості. І під впливом зовнішніх чинників можуть з’явитися чорні цятки або вугрі.
Як використовувати саліцилову кислоту в цьому випадку? Звертайте увагу на засоби з низьким її вмістом – менше 1%. Висока концентрація ВНА-кислоти призводить до пересушування і подразнення шкіри обличчя.
Для нормальної шкіри на щоденній основі не потрібна саліцилова кислота від прищів – застосування засобів можна обмежити частотою до 2-х разів на тиждень.
Підбирайте продукцію з процентним співвідношенням ВНА-кислоти до 2%. Якщо є проблемні ділянки на шкірі, можна наносити доглядову косметику на основі саліцилової кислоти точково на зону з висипаннями.
Саліцилова кислота в косметології – важливий компонент, що потребує доповнення іншими інгредієнтами. Вони потрібні, щоб заповнити дефіцит вологи, оскільки сама кислота підсушує шкіру. Часто для цих цілей виробники додають до складу засобів із саліциловою кислотою, наприклад, гіалуронову.
Однак інгредієнт добре поєднується не з усіма іншими складовими. Щоб уникнути агресивного впливу на шкіру, дерматологи не рекомендують продукцію, де саліцилова кислота від постакне доповнюється вітаміном С або ретинолом. Така суміш може подразнювати шкіру, викликаючи свербіж, почервоніння і печіння.
Ознайомившись з тим, для чого потрібна саліцилова кислота і як вона працює на різних типах шкіри, ви зможете підібрати для себе ідеальний доглядовий продукт для обличчя. За регулярного використання засобів з цим компонентом вдається помітно знизити прояви акне, нормалізувати роботу сальних залоз.
Важливо вибирати косметичну продукцію з перевіреним складом на основі натуральних органічних компонентів. Космецевтика MyIDi – це поєднання косметологічних і фармацевтичних методів розробки доглядових засобів. В асортименті представлено безліч продуктів, в основі яких – саліцилова кислота від комедонів: гелі, креми, тоніки, есенції тощо.