fbpx

Пілінг шкіри голови: навіщо потрібний і як правильно робити

7 Липня 2023

Шкіра голови часто залишається незахищеною повною мірою. Влітку вона страждає від високої температури та прямих сонячних променів (якщо не захищати її головним убором). Взимку – від надмірно сухого повітря у приміщеннях, морозу та теплих шапок, що створюють парниковий ефект. Від її стану залежить і зовнішній вигляд, а також здоров’я волосся – іноді навіть професійні шампуні та комплекси вітамінів не можуть повернути їм блиск та силу.

Допомагає пілінг голови – це процедура, яка передбачає використання засобів для чищення. Вони знімають омертвілі клітини, нормалізують виділення підшкірного жиру та захищають тонку шкіру.

Давайте докладніше розберемо: для чого потрібен пілінг шкіри голови і як провести процедуру, щоб досягти максимального ефекту?

Що таке пілінг шкіри голови

Пілінг волосся – це комплекс засобів, спрямованих насамперед на глибоке очищення. Не всі шампуні можуть видалити осілі на коренях волосся і шкірі пил, бруд, лущення тощо. Нагромаджуючись, вони забивають пори та призводять до ряду серйозніших проблем, аж до випадіння волосся.

Навіщо робити пілінг для шкіри голови, якщо можна зупинитись на салонній процедурі відновлення? Найкращий ефект досягається регулярним застосуванням доглядової косметики – ви не завжди зможете своєчасно відвідувати салон. Однак, що заважає витратити вдома 20 хвилин на глибоке очищення шкіри?

Такий засіб у косметичці – це можливість пройти курс відновлення, очищення та харчування шкіри голови, не виходячи з дому. А в комплексі з правильно підібраними шампунями та бальзамами пілінг допомагає відновити пошкоджену структуру волосся, зміцнити його, повернути їм здоровий блиск та силу.

Що робить пілінг шкіри голови

Насамперед така процедура допомагає позбутися лупи. Чи потрібно робити пілінг шкіри голови, якщо у вас немає цієї проблеми? Спектр дії косметики для волосся широкий – вона надає ряд корисних дій:

  • Покращує кровообіг – ви буквально здійснюєте масаж шкіри, нормалізуючи обмін речовин у клітинах та тканинах.
  • Позбавляє неприємних відчуттів – разом з лупою часто з’являється і сильний свербіж.
  • Нормалізує вироблення підшкірного жиру – шкіра голови також має сальні залози, неправильна їхня робота призводить до накопичення забруднень і ламкості волосся.
  • Сприяє зростанню, зміцнює волосся.

Це далеко не всі корисні властивості, які має пілінг шкіри голови – для чого ще використовують засіб для догляду? У складі масок є корисні мікроелементи з екстрактів рослин, ефірних масел, кислот. При регулярному застосуванні вони насичують клітини шкіри вітамінами. Тому перед тим як користуватися пілінгом для голови, почитайте його склад.

Коли та як користуватися пілінгом для волосся

Навіть якщо ви не страждаєте від лупи, то вам буде корисний пілінг для шкіри голови – що це? Доглядова процедура спрямована на покращення кровообігу та нормалізацію роботи шкірного покриву. Ми регулярно використовуємо скраби для обличчя та тіла, щоб видалити омертвілі частинки та очистити пори, шкіра голови вимагає такого ж догляду.

Кому і для чого пілінг шкіри голови особливо потрібний? Подумайте про процедуру, якщо:

  • вже через кілька годин після миття волосся з’являються перші ознаки їх забруднення;
  • навіть після миття волосся залишається неприємний свербіж – можливо вам не вдається повністю змити шампунь;
  • ви відчуваєте свербіж шкіри голови;
  • ви страждаєте від лупи
  • волосся тьмяне і тонке – у такому разі поліпшення кровообігу може піти їм на користь.

Пілінг для волосся – це процедура, необхідна людям будь-якої статі та віку. Головне – регулярно використовувати засіб та підібрати продукт, який вам ідеально підійде: покаже гарний результат та не викличе алергії.

Пілінг шкіри голови: користь та переваги процедури

Пілінг для шкіри голови – це справжня знахідка для тих, хто страждає від лущення та лупи, жирного коріння волосся тощо. І сьогодні провести процедуру можна навіть вдома. Космецевтика MyIDi пропонує маску з ефектом глибокого очищення. Пілінг корисний і потрібен із низки причин:

  1. Повністю позбавляє шкіру та коріння волосся від залишків шампуню та бальзаму, які призводять до швидкого забруднення.
  2. Стимулює ріст волосся, піднімає його біля кореня, чим сприяє більшому об’єму.
  3. Зміцнює цибулини, запобігаючи ламкості.
  4. Створює захисний шар, що протистоїть агресивним зовнішнім факторам.

Як правильно робити пілінг шкіри голови та підбирати його

Перед тим як користуватися пілінгом для шкіри голови, підберіть засіб. Вивчайте склад та основні властивості продукту. Він розробляється під конкретні завдання. Також виключіть наявність барвників, алергенів та парабенів.

Тепер розглянемо докладніше, як наносити пілінг на шкіру голови. Процедура максимально проста і складається з кількох етапів:

  1. Ретельно промийте волосся шампунем і змийте його.
  2. Нанесіть засіб на вологу, але не сильно мокру шкіру голови.
  3. Помірно розподіліть його, помасажуйте шкіру, щоб очистити її.
  4. Залиште пілінг на шкірі до 20 хвилин, після чого ретельно змийте теплою проточною водою. Для видалення засобу можна використовувати шампунь.

Як часто можна робити пілінг шкіри голови? Все індивідуально і залежатиме від симптомів та особливостей вашого організму. Фахівці рекомендують повторювати процедуру кожні 10-15 днів, якщо у вас жирна шкіра голови та часто з’являється лупа. Власницям сухої шкіри достатньо проводити очищення раз на 20-30 днів.

Розібравшись, як використовувати пілінг для шкіри голови, ви зможете позбутися неприємних симптомів: себорея, лущення шкіри, ламке, тьмяне, схильне до жирності волосся і т.д. Головне – звертати увагу на продукцію насичену корисними натуральними компонентами. Космецевтика MyIDi поєднує у собі принципи косметології та фармацевтики. Це дозволяє гарантувати ефективний і водночас делікатний догляд за шкірою голови. Доповніть такий догляд іншою продукцією для волосся від бренду MyIDi, надивившись маски, шампуні, бальзами і т.д.

Коментарі