fbpx

Зморшки на обличчі: чому з’являються і як їх позбутися

11 Липня 2023

Зморшки – це не захворювання, а стан нормальної, здорової шкіри, що свідчить про втрату пружності. Найчастіше з такою проблемою стикаються жінки після 35 років. Однак у деяких випадках перші мімічні зморшки починають виявлятися раніше. Серед причин проблеми як фізіологічні особливості організму, і вплив агресивних зовнішніх чинників.

Давайте докладніше розглянемо, чого з’являються зморшки і як можна позбутися їх назавжди.

Що таке зморшки на обличчі

Усі жінки рано чи пізно стикаються з такою проблемою, як зморшки – що це? Згодом шкіра втрачає колаген, що є тим самим цеглиною для побудови її клітин. В результаті з’являються складки та зміна рельєфу.

Спочатку це, як правило, мімічні зморшки, що виникають у куточках очей та губ. Вони дуже помітні, наприклад, якщо ви посміхаєтеся. З віком складки з’являються на лобі та шиї, відбувається опущення м’язів, що свідчить про старіння шкіри.

Чому з’являються зморшки

Причини виникнення зморшки – це вік та неправильний догляд. Другий викликає ранні ознаки старіння. Тому так важливо підбирати відповідні доглядові засоби, орієнтуючись на тип вашої шкіри та її індивідуальні особливості.

Звичайно, існують інші причини появи зморшок:

 1. Вплив ультрафіолету. Він руйнує шкіру, призводить до фотостаріння та появи глибоких зморшок. Все тому, що активне сонячне проміння виводить вологу з клітин.
 2. Шкідливі звички. Одні з найпоширеніших факторів, через що з’являються зморшки на обличчі. Алкоголь та куріння призводять до раннього старіння організму загалом. Виявляється воно й у вигляді складок на шкірі.
 3. Незбалансований раціон. Більшість вітамінів ми частіше отримуємо із продуктів. Важливо вживати якнайбільше клітковини: зелені, круп, овочів, фруктів. Мінімізуйте фастфуд, солону та копчену їжу, солодощі та випічку.
 4. Зовнішні агресивні чинники. На появу зморшок впливає і довкілля. Вихлопні гази, пил у повітрі, неякісна декоративна косметика – все це забиває пори та руйнує колаген.

Точнісінько визначити причини зморшок на обличчі можна хіба що в кабінеті у дерматолога. Особливо, якщо складки з’явилися зарано – тоді буде потрібно комплексний аналіз ситуації. Дерматолог допоможе підібрати тактику лікування та мінімізації проявів старіння шкіри.

Від того, якими є причини виникнення зморшок, залежатиме і подальша боротьба з ними. Іноді досить косметичних засобів. А буває так, що потрібне супутнє лікування.

Як швидко позбутися зморшок на обличчі

Тепер розгляньмо, як усунути зморшки на обличчі? Сучасна доглядова косметика дозволяє наситити шкіру речовинами, необхідними для пружності та здоров’я. Вибір продукції залежатиме від типу шкіри, а також від того, як з’являються зморшки: значення мають їхня локалізація, ваш вік, супутні дерматологічні проблеми тощо.

Космецевтика MyIDi пропонує низку засобів, спрямованих на вирівнювання рельєфу шкіри:

 1. Нічний крем Age-Off night cream. Що таке зморшка? Це відсутність у клітинах та тканинах колагену. Крем сприяє синтезу речовини, підтягує та зміцнює шкіру.
 2. Денний крем з ефектом ліфтинг. Крім комплексу, що омолоджує, відрізняється високим показником СПФ, захищаючи шкіру від ультрафіолету.
 3. Крем для шкіри навколо очей. Зморшки, коли з’являються, локалізуються довкола очей. Крем захищає тонку ніжну шкіру, розгладжує рельєф, захищає від сонячних променів.
 4. Антивікова сироватка Age-off lifting serum. Відрізняється високою концентрацією активних компонентів, що відновлюють цілісність та пружність шкіри. Стимулює вироблення колагену, розгладжує глибокі зморшки.

Як позбутися зморшок назавжди? Для такого радикального підходу однієї доглядової косметики буде недостатньо. Потрібно поєднувати її із салонними процедурами, найчастіше – ін’єкціями. Вони вводяться безпосередньо під шкіру і заповнюють собою порожнечі, що утворилися. Проте процедуру варто проводити лише після консультації дерматолога – вона підходить не всім. Тим більше, що сучасна доглядова косметика дозволяє зробити зморшки практично непомітними.

Чому з’являються зморшки на обличчі і як запобігти ранньому старінню

Щоб відстрочити появу перших мімічних зморшок і не допустити їх швидкого поширення, достатньо вживати профілактичних заходів:

 1. Комплексне зволоження. У будь-якому віці використовуйте зволожуючу косметику догляду – вона дозволяє зберегти пружність шкіри обличчя якомога довше. Креми, маски, тоніки – бажано використати засоби на щоденній основі.
 2. Захищайте шкіру від ультрафіолету. Однією з причин того, від чого з’являються зморшки на обличчі, є вплив ультрафіолету. Використовуйте захисні засоби від бренду MyIDi та правильно підбирайте показник СПФ.
 3. Масажуйте обличчя. Це покращує кровообіг та забезпечує ліфтинг ефект. Можна використовувати під час масажу поживні засоби для догляду.

Розібравшись, через що утворюються зморшки, що з ними робити і як запобігти втраті пружності шкіри, ви зможете відстрочити вікові зміни та зробити їх максимально непомітними. Космецевтика MyIDi пропонує продукцію на основі натуральних органічних компонентів. Унікальні формули, що поєднують досягнення у косметології та фармацевтики, а також індивідуальний підхід до вибору засобів, дозволяють підібрати правильний догляд за шкірою.

Коментарі