fbpx

Маски для обличчя: види та як вибрати

17 Вересня 2023

Маски для обличчя вважаються допоміжним, але водночас обов’язковим етапом догляду. Вони містять підвищену концентрацію корисних речовин і дають змогу домогтися потрібного результату вже після першого застосування. Сучасні виробники пропонують кілька видів доглядової продукції. Вона відрізняється між собою за принципом використання, ефектом, складом тощо.

Як правильно вибрати маску для обличчя під певний тип шкіри, якими бувають її види і який результат спостерігається після нанесення? Давайте розбиратися докладніше.

Маски для обличчя: як вибрати і навіщо використовувати?

У деякі періоди, особливо в демісезон (осінь, весна) наша шкіра потребує особливого догляду. Це пов’язано з дефіцитом корисних мікроелементів в організмі, зміною пори року і перебудовою деяких процесів. Тоді базових щоденних процедур не вистачає і стають особливо необхідними маски для обличчя: які кращі? Усе залежить від особливостей шкірного покриву та його потреб. Сучасні виробники пропонують десятки видів доглядової косметики, що відрізняється різним набором властивостей: зволоження та живлення, відновлення, ліфтинг тощо.

На відміну від крему, маска містить більшу концентрацію активних компонентів і дає змогу домогтися необхідного ефекту вже через кілька хвилин. Правильно підібрані засоби можуть:

  • очистити пори від забруднень;
  • освітлити шкіру: прибрати вікові пігментні плями, нерівномірну засмагу, веснянки, що з’являються після літа;
  • усунути запальні процеси на обличчі;
  • зняти набряки;
  • вирівняти тон і прибрати ознаки втоми, наприклад, темні кола навколо очей;
  • наситити клітини і тканини корисними мікроелементами;
  • захистити від агресивного впливу.

Неважливо, яку маску для обличчя купити ви плануєте, тут потрібна регулярність – використовуйте засіб 1-2 рази на тиждень.

Як вибрати маску для обличчя для різних типів шкіри

Як підібрати маску для обличчя? Під тип вашої шкіри та залежно від проблем, які хочете вирішити. За необхідності проконсультуйтеся з фахівцем: зверніться до дерматолога або косметолога. Він огляне шкірний покрив і порадить продукцію з певними характеристиками. Давайте докладніше розберемося, які маски для обличчя краще купити.

Які маски підходять для жирної шкіри

Порушення функціонування сальних залоз призводить до забруднення пор і, як наслідок, появи вугрів, запалень. Тому важливо забезпечити глибоке очищення. Купуйте продукцію з основою з глини та зволожувальних компонентів.

Які маски підходять для комбінованої шкіри

Змішаний тип шкіри, що поєднує характеристики жирної та сухої. Скупчення неприємного блиску зазвичай спостерігається в так званій Т-зоні. Яку маску вибрати для цього типу епідермісу? Як і в попередньому випадку, важливими є очищувальні властивості продукту.

При цьому деякі ділянки потребують також зволоження та живлення.

Маски для нормальної шкіри обличчя

Здавалося б, нормальна шкіра обличчя не потребує особливого догляду. Однак, щоб зберегти її здоровий зовнішній вигляд, молодість і красу, косметологи рекомендують 3-4 рази на місяць наносити базові маски з корисними мікроелементами: вітамінами, ефірними оліями.

Яка маска краща для сухої шкіри

Для сухої та проблемної шкіри важливе насичення вологою та живлення. Які маски для обличчя вибрати? Віддавайте перевагу продукції, що містить гіалуронову кислоту, вітаміни (А, Е, С), ефірні олії.

Важливо заповнити дефіцит вологи і корисних мікроелементів у клітинах і тканинах.

Різновиди масок для обличчя за їхніми основними властивостями

Існує також класифікація масок для обличчя за властивостями:

  • Зволожувальні – заповнюють дефіцит вологи, містять колаген, ефірні олії та гіалуронову кислоту.
  • Живильні – застосовуються для вікової та пересушеної шкіри, містять вітаміни, мінерали, амінокислоти.
  • Очищувальні – прибирають забруднення, підходять для жирного типу шкіри.
  • Антивікові – забезпечують ліфтинг шкіри, прибирають дрібні зморшки.
  • Освітлювальні – прибирають пігментні плями і веснянки.

Які маски для обличчя бувають за формою випуску?

Які види масок для обличчя бувають, якщо говорити про форму випуску? Сьогодні виробники пропонують такі продукти:

  1. Гідрогелеві. Забезпечують глибоке зволоження, тонізують, прибирають набряки. Поєднують гелеву і текстильну основи.
  2. Тканинні. Серветки, просочені косметичним засобом.
  3. Кремові. Наносяться за допомогою пальців або спеціального пензлика. Вимагають ретельного змивання.
  4. Плівки. Також наносяться пензликом, проте через кілька хвилин застигають, перетворюючись на плівку.
  5. Альгінатні. Популярний продукт, що випускається у вигляді порошку. Для застосування маску змішують з водою.

Типи масок для обличчя за способом застосування

Яку маску для обличчя вибрати, виходячи зі способу застосування? За цим критерієм доглядова косметика ділиться на 3 основні види:

  1. Ті, що вимагають змивання. Через певний час (як правило, 15-20 хвилин) залишки маски, що не встигли вбратися, необхідно змити теплою проточною водою.
  2. Ті, що не потребують змивання. Засіб працює доти, доки залишається на шкірі. Зазвичай такі маски наносять на ніч.
  3. Ті, що видаляються без використання води. Деякі види засобів, наприклад, маски-плівки або альгінатні, можна видалити кількома рухами руки. Якщо шкіра залишилася вологою, достатньо протерти її серветкою або ватним диском.

Розібравшись, якими масками для обличчя краще користуватися, ви зможете підібрати доглядову косметику, яка підходить вашому типу шкіри. Такий ретельний підхід дасть змогу домогтися бажаного ефекту вже після першого застосування засобу. Головне – віддавайте перевагу ефективній, і водночас делікатній натуральній доглядовій косметиці, що складається з компонентів органічного походження з великим вмістом активних компонентів.

Бренд MyIDI випускає різні види масок, гарантуючи натуральність засобів без вмісту продуктів нафтохімії та високу якість продукту. Принципи космецевтики поєднують у собі косметологічний і фармацевтичний підходи. Доглядові засоби розробляються за інноваційними унікальними формулами і допомагають зробити шкіру обличчя здоровою, пружною і сяючою.

Коментарі