fbpx

Як захистити шкіру взимку: живлення чи зволоження?

3 Грудня 2023

З настанням зими варто уважно переглянути догляд за шкірою. Усе тому, що з’являється низка чинників, які впливають на її стан, наприклад, сильний мороз за вікном або сухе повітря в приміщенні.

Через це з’являються подразнення, почервоніння, висипання, а в разі сухості виникають лущення шкіри тощо. Більшість запитань щодо догляду мають такий вигляд: взимку шкіру потрібно зволожувати чи живити? Одні експерти заявляють про важливість зволоження, інші кажуть, що на першому місці стоїть живлення клітин і тканин.

Ми ж схильні погодитися з двома сторонами. Обидва ці етапи тією чи іншою мірою важливі в холодну пору року. Давайте розберемося з тим, як і чим взимку шкіру зволожувати або живити, щоб зберегти її здоровий і привабливий зовнішній вигляд.

Чому так важливий захист шкіри взимку

Якщо влітку шкіра страждає від сильної спеки та пилу на вулиці, взимку її дратують:

  1. Мороз. Мінусова температура за вікном призводить до появи мікротріщинок і пошкоджень шкіри. Через відкриті рани потрапляють віруси і запускаються запальні процеси.
  2. Сухе повітря в кімнатах. З настанням опалювального сезону потрібно подбати про те, чим зволожувати шкіру взимку. Батареї, кондиціонери та обігрівачі висушують повітря в приміщенні, через що шкіра стає більш тонкою і тьмяною. На ній проявляються лущення і висипання.
  3. Перепад температури. За одну секунду ми можемо потрапити з вулиці, де температура повітря -15°С, у приміщення, де термометр показує +25°С. І шкірі обличчя буде не так просто впоратися з таким моментальним перепадом.

Додайте сюди ще постійний контакт із верхнім одягом і шарфами, шапками – тканина може спричиняти подразнення, стати місцем розмноження бактерій і мікробів. Саме тому важливо продумати не лише особливе живлення та зволоження обличчя взимку, а й засоби, які заспокоюють шкіру.

Якщо цього не зробити, спостерігається низка неприємних симптомів: свербіж, больові відчуття, тріщини, почервоніння, лущення тощо. Усі ці ознаки свідчать про те, що необхідно продумати комплексне живлення і зволоження шкіри взимку.

Взимку шкіру треба живити чи зволожувати?

Багато жінок стикаються з тим, що не знають: взимку потрібно живити чи зволожувати шкіру? Вибір засобів ускладнюється ще й тим, що у дерматологів і косметологів можуть бути кардинально різні підходи. Однак, як показує практика, для підтримання здорового зовнішнього вигляду і збереження всіх важливих функцій (зокрема й бар’єрної) шкіри взимку, однаково важливими є обидва ці етапи догляду.

Раніше вважалося, що взимку зволожувальні креми та сироватки можна відкласти до потепління. А сконцентруватися виключно на живильній продукції, а також кремах, що захищають від морозу і холоду. Однак захисні засоби здебільшого запобігають впливу агресивних зовнішніх чинників за рахунок створення плівки. Це призводить до втрати вологи і зниження природної функції захисту.

Крім використання захисного крему, продумайте комплексне зволоження шкіри обличчя взимку. Фахівці дотримуються такого підходу: вранці концентруйтеся на очищенні та живленні клітин, а вночі потрібно забезпечити комплексне зволоження шкіри в зимовий період (звісно, після етапу демакіяжу й тонізації).

Як зволожити шкіру взимку

Давайте розберемося, чим зволожувати обличчя взимку в домашніх умовах. Це можна зробити з використанням ефективної та делікатної доглядової косметики від бренду MyIDi. За зволоження клітин і тканин відповідають:

  1. Крем. Як зволожувати шкіру обличчя взимку кремом? Продукція буває денного і нічного типу. Найефективнішими вважаються нічні засоби, здатні заповнювати дефіцит вологи в клітинах і тканинах шкіри, поки ви спите. Вдень можна використовувати, наприклад, зволожувальний ВВ-крем для обличчя MyIDi у відповідному відтінку з сонцезахисним фактором SPF30.
  2. Сироватка з високим вмістом активних компонентів. Допомагає зволожити шкіру обличчя взимку. Підберіть засіб, виходячи з типу шкіри. Крім базової зволожувальної сироватки, MyIDi пропонує і спеціальний продукт під очі, що захищає найбільш чутливу шкіру.
  3. Зволожувальні маски. Використовуються як додатковий догляд. Як зволожити обличчя взимку маскою? Наносьте її, рівномірно розподіливши на кожну ділянку, на 15-20 хвилин. Досить використовувати засіб 1-2 рази на тиждень, щоб помітити ефект.

Чи можна зволожувати шкіру взимку перед виходом на вулицю? Краще продумати іншу послідовність догляду. Якщо наносите перед виходом зволожувальний крем, почекайте кілька хвилин і зверху розподіліть засіб для захисту шкіри від морозу та вітру.

Чим живити шкіру обличчя взимку

Живлення шкіри взимку – спосіб насичення клітин тканин вітамінами та мінералами, необхідними для захисту від холоду, відновлення пошкоджених ділянок тощо.

Для цього використовують такі ж форми випуску засобів, що і для зволоження, тільки з більш збагаченим складом: комплекс вітамінів, екстракти корисних рослин. Таку доглядову косметику можна використовувати на щоденній основі.

Захист шкіри обличчя взимку: корисні поради

Розібравшись, чим зволожувати і як живити шкіру обличчя взимку доглядовою косметикою в зимовий час, рекомендуємо враховувати й інші поради косметологів і дерматологів:

  • Використовуйте засоби для захисту шкіри від ультрафіолету – взимку сонячні промені так само активні.
  • Регулярно очищайте шкіру від декоративної косметики.
  • Вживайте достатню кількість питної води.

Живлення і зволоження шкіри обличчя взимку в домашніх умовах здійснюється з використанням правильно підібраної доглядової косметики. Обирайте делікатні, і водночас ефективні засоби від бренду MyIDi. До складу наших продуктів входять виключно натуральні компоненти органічного походження. Продукція розробляється за унікальними формулами, поєднуючи принципи косметології та фармацевтики.

Продумане живлення і зволоження шкіри обличчя взимку дає змогу нейтралізувати шкідливий вплив пересушеного повітря, сильного морозу, холодного вітру і посилити її захисний бар’єр.

Коментарі