fbpx

Як підібрати доглядову косметику

20 Лютого 2022

Доглядова косметика — це ефективний інструмент для підтримки тонусу й еластичності шкіри. Дуже важливо знати, як підібрати косметику для обличчя самостійно, оскільки для різних типів шкіри та особливостей організму ефективність засобів буде абсолютно різною.

В умілих руках доглядові косметичні продукти здатні дійсно омолодити шкіру, але щоб коректно їх використовувати, ознайомтеся з основними факторами по вибору продукції.

Чому важливо знати, як вибрати доглядову косметику

Знання про те, як підібрати доглядову косметику, дозволяють зберегти здоров’я шкіри та заощадити гроші. Сьогодні на ринку є великий вибір засобів, розрахованих на покупців абсолютно різного віку та з різним типом шкіри. Невдалий вибір косметичного засобу не просто буде марним, а й може призвести до низки неприємних наслідків. Як зрозуміти, що доглядова косметика не підходить? Згодом проявляються:

  • акне;
  • запалення;
  • алергічні реакції;
  • почервоніння.

Таким чином ви не просто даремно витратите гроші, а й погіршите стан шкіри. Ось чому важливо знати, як вибрати косметику для обличчя.

Чинники: як підібрати собі догляд для обличчя

Перед переглядом перших продуктів для догляду за шкірою зверніть увагу на кілька основних факторів:

  1. Тип шкіри. Як вибрати косметику для догляду за обличчям? Насамперед необхідно враховувати тип шкіри. Вона буває: нормальною, сухою, комбінованою та жирною. Для сухої підбирають зволожуючі продукти, для комбінованої — поживні, для жирної — тонізуючі.
  2. Вік. Щоб розібратися, як підібрати домашній догляд для обличчя 35+, зверніть увагу на антивікові засоби. Вони переважно призначені для жінок, які бажають омолодити зовнішній вигляд шкіри та зробити її більш еластичною. Молоді жінки частіше страждають від проблемної шкіри, тому віддають перевагу зволожуючим і пілінговим засобам.
  3. Вартість косметики. Досить переоцінений фактор, оскільки з його допомогою дізнатися, як вибрати косметику для догляду за обличчям, ви не зможете. Найдорожчі засоби не завжди можуть підійти, а чекати на дива від дешевих продуктів наївно. Тому важливо спочатку шукати ті продукти, що підійдуть саме вам, а потім орієнтуватися на ціну.
  4. Склад засобу. Знання про те, яку доглядову косметику вибрати в залежності від складу, допоможуть вам заощадити гроші та покращити стан шкіри обличчя. Склад — один із найважливіших факторів. Його ми додатково розбиратимемо нижче.

Якою доглядовою косметикою користуватися

Перш ніж розібратися, яку косметику вибрати для догляду за обличчям, врахуйте, що подібні засоби не можуть позбавити рубців і розтяжок або звузити пори шкіри. Косметика не всемогутня, доглядові засоби справді покращують зовнішній вигляд обличчя, проте дуже важливою є послідовність. Засобами необхідно користуватися регулярно, щоб ефект зберігався тривалий період.

Отже, спочатку слід розібратися, яка доглядова косметика повинна бути у ванній кімнаті. Для цього ознайомтеся із різновидами продуктів.

Різновиди доглядової косметики

Багато сучасних брендів, зокрема MyIDi, подбали, щоб у покупців був вибір серед великого асортименту продукції. Водночас окремі види косметики призначені для конкретних цілей. Тому так важливо знати, як підібрати косметику для догляду за обличчям.

До основних різновидів доглядових продуктів відносяться:

  1. Очищувальні засоби. Застосовуються для видалення залишків косметики так очищення шкіри від бруду. Щоб дізнатися, як правильно підібрати догляд для обличчя, важливо ознайомитися з видами засобів для очищення. Це насамперед молочко, мус, гель та пінка.
  2. Відлущувальні засоби. З подібними продуктами слід ознайомитися, коли ви дізнаєтеся, як правильно підібрати косметику для догляду за обличчям. Це скатки, скраби та пілінги. Останні переважно застосовуються професійними косметологами. Важливо розуміти, що пілінг не підходить для всіх типів шкіри, перед застосуванням варто вивчити питання.
  3. Тонізуючі засоби. Різні тоніки призначені для відновлення рівня pH. Вони ніби відкривають пори, готуючи їх до подальшого застосування крему та сироватки. Окремі компоненти (вітаміни, AHA-кислоти) можуть надавати заспокійливий та матуючий ефекти. А лосьйони використовуються для посилення дії засобів, які очищають. Вони підсушують прищі та зменшують пори.
  4. Зволожуючі засоби. Подібна косметика вважається необхідною практично кожній жінці. Переважно це різноманітні маски, сироватки, креми (денні та нічні), які рекомендовано використовувати щоденно. В їхньому складі можна зустріти сильнодіючі речовини органічного походження.
  5. Поживні засоби. Подібна доглядова косметика відрізняється великою кількістю активних речовин, які розкривають пори шкіри та насичують їх корисними мікроелементами. Поживні засоби використовуються як для сухої, так і для жирної шкіри. Також вони містять у складі антизапальні компоненти, що допомагає зняти почервоніння та зробити шкіру більш еластичною. Найчастіше поживні засоби використовуються перед сном.
  6. Антивікові засоби. Така косметична продукція покликана відновлювати природні процеси на клітинному рівні, які з віком починають руйнуватися. Засоби нормалізують обмін речовин, очищають і зволожують шкіру, щоб вона ставала менш сухою та більш еластичною.

Враховуючи різновиди цих засобів, ви дізнаєтеся, як правильно підібрати догляд за шкірою обличчя, щоб вона залишалася свіжою та еластичною.

Як правильно читати склад косметики

Коли ви розбираєтесь, який догляд для обличчя вибрати, враховуйте склад продукту. Тільки в такий спосіб ви зможете оцінити його якість.

При ознайомленні з інгредієнтами косметики для догляду проаналізуйте такі основні компоненти:

  1. Поверхнево активні речовини. Це інгредієнти для очищення шкіри, які можуть бути як м’якого впливу, так і агресивного. Якщо в продукті є останні, то таку косметику варто проігнорувати. Інгредієнти з маркуванням SLES та SLS, MEA, DEA, TEA можуть тільки нашкодити вашій шкірі. Також слід уникати компонентів glucoside, часто викликають алергічну реакцію.
  2. Активні інгредієнти. Якщо хочете дізнатися, як підібрати правильний догляд за шкірою обличчя, подібним компонентам слід приділити особливу увагу. Здебільшого це комплекс вітамінів (А, С, В3, В5), гіалуронова кислота (для зволоження), саліцилова кислота (для усунення запалень та почервоніння), пептиди (уповільнюють старіння шкіри) тощо.
  3. Консерванти. Бувають синтетичними, натуральними та органічними. Перші використовуються переважно в дешевій косметиці і можуть бути досить небезпечними. Натуральні та органічні консерванти не впливають на шкіру, і водночас подовжують термін використання засобу.
  4. Парабени. Краще уникати засобів із такими інгредієнтами. Шкода парабенів не доведена, проте користі від них також жодної.

Кожен засіб від бренду MyIDi не просто розроблено з урахуванням наукових досліджень та рекомендацій фахівців, а й містить на етикетці докладний склад, який допоможе розібратися, як підібрати для себе догляд за обличчям. У переліку інгредієнтів немає SLES, SLS та інших агресивних речовин, які загрожують здоров’ю жіночої шкіри.

Коментарі