Гіперпігментація зустрічається не так часто, проте дає чимало проблем. Незважаючи на те, що вона не викликає особливого дискомфорту та неприємних відчуттів, надмірна пігментація шкіри обличчя та тіла не може залишитися непоміченою. Тому стає причиною комплексів у багатьох жінок.
Часто з такою проблемою радять боротися за допомогою апаратних процедур. Вони справді можуть вирівняти тон за один раз. Однак гіперпігментація шкіри на обличчі має тенденцію повертатись. Тому варто продумати регулярний догляд, який заповнює всі дефіцити і захищає клітини та тканини від агресивного зовнішнього впливу.
Давайте докладніше розберемо симптоми та причини гіперпігментації на обличчі, а також опишемо всі можливі методи боротьби з нею.
Спочатку давайте з’ясуємо, що таке гіперпігментація шкіри. Почати слід з того, що наша шкіра обличчя та тіла, згідно з нормою, має рівномірний тон. Проте з низки причин у ньому з’являються пігментні плями. Часто вони стають помітними з віком, коли сама шкіра помітно тоншає, втрачає свої захисні властивості та потрібний обсяг вологи в клітинах та тканинах.
Гіперпігментація – це проблема, що характеризується великою кількістю пігментних плям, нерівномірно розташованих по відношенню один до одного. Вони можуть з’являтися на шкірі обличчя та тіла, відрізнятися між собою за формою, розміром, інтенсивністю відтінку.
Не лише жінки віком понад 45 років стикаються з такою проблемою, як гіперпігментація шкіри, причини її можуть ховатися і у впливі агресивних зовнішніх факторів, а також за деяких внутрішніх проблем з організмом.
Перш ніж розбирати, як боротися з гіперпігментацією, варто визначитися, які види вона ділиться. Це дозволить продумати правильний догляд за шкірою.
Пігментні плями бувають:
Тепер давайте розберемо докладніше, як з’являється гіперпігментація шкіри, причини її можуть бути зовнішніми та внутрішніми. До перших відноситься вплив ультрафіолету. Сонячні промені руйнують захисний шар шкіри, виводять вологу та призводять до передчасного старіння клітин.
Також вони впливають і на меланін пігмент, від якого залежить тон шкіри. При гіперпігментації меланін зазвичай виробляється надлишку.
Зовнішні фактори ризику легко запобігти – для цього достатньо використовувати засоби захисту від ультрафіолету від бренду MyIDi. Регулярно наносите їх перед виходом на вулицю, особливо під час пікової активності сонячних променів.
Внутрішні проблеми також стають причиною, через яку проявляється гіперпігментація на обличчі, лікування підбирається комплексно. Нерівномірні плями покривають шкіру при:
Як позбутися гіперпігментації у такому разі? Крім доглядової косметики підбираються також препарати, що нормалізують роботу внутрішніх органів та заповнюють дефіцит корисних мікроелементів.
Якщо у вас гіперпігментація шкіри, лікування має починатися з вибору косметики. Бренд MyIDi пропонує низку засобів, спрямованих на освітлення та очищення шкіри. Найбільш універсальним є освітлювальний хімічний пілінг для обличчя, що дозволяє позбавитися пігментації різного генезу.
Він вирівнює тон шкіри, освітлює її та має антиоксидантну дію. Краще використовувати пілінг комплексно, особливо якщо у вас яскраво виражена гіперпігментація, як позбутися плям? Після очищення шкіри обличчя використовуйте бустер та постпілінгову маску.
Загалом вирівнюванню тону шкіри, її зміцненню та зниженню яскравості відтінку пігментних плям сприяє доглядова косметика, що містить у складі вітамін С, кислоти, ретиноїди.
Лікування гіперпігментації на обличчі – процес тривалий. Особливо якщо ви хочете спостерігати бажаний ефект і в довгостроковій перспективі. Тут важлива регулярність та комплексність – зберіть доглядовий комплекс та використовуйте його на щоденній основі.
Як прибрати гіперпігментацію на обличчі косметикою догляду? Головне правило – ретельний підбір коштів. Орієнтуйтесь на:
З віком чи через вплив ультрафіолету багато жінок стикаються з такою проблемою, як гіперпігментація шкіри, як позбутися її? Підбирайте якісну та безпечну доглядову косметику з натуральним і водночас ефективним складом. Бренд MyIDi працює за принципами космецевтики, поєднуючи в одній продукції косметичний та фармацевтичний підходи. Головне – знайти засіб, що підходить вашому типу шкіри – для цього можна звернутися за консультацією до фахівців.