Не варто плутати демакіяж та очищення шкіри обличчя. Це два окремі етапи, кожен з яких відіграє особливу роль для видалення з пор різних типів забруднень. Очищення необхідне всім, тоді як процедура демакіяжу актуальна насамперед для жінок, які наносять на шкіру обличчя декоративну косметику. Якщо змивати її звичайним милом, частинки засобів можуть залишатися в порах, забивати їх і провокувати висипання та запалення. Ба більше, звичайне мило – занадто агресивне для шкіри обличчя. Завдяки спеціальним активним компонентам доглядові засоби для зняття макіяжу видаляють тональну основу, губну помаду, тіні, туш тощо.
Давайте детальніше розглянемо такий етап догляду, як демакіяж: що це, як його здійснювати та які засоби підходять для видалення декоративної косметики.
Демакіяж – це певна послідовність дій, спрямована на зняття декоративної косметики зі шкіри обличчя. Процедуру не можна проводити, використовуючи лише воду або звичайне мило/гель для душу тощо. Сучасні виробники пропонують спеціальну продукцію, що дає змогу легкими рухами без зайвих механічних впливів видалити навіть найстійкіший вечірній макіяж.
Чим знімають макіяж? Крім спеціальних засобів, необхідно запастися одноразовими ватними дисками. Для кожної ділянки обличчя (губ, очей, шкіри) використовуйте новий чистий диск. Стійкий вечірній макіяж допускається знімати в 2-3 етапи до повного видалення косметики.
Чим корисний демакіяж, що це таке і чому він є обов’язковим етапом для жінок, які використовують декоративну косметику? Очищення шкіри від макіяжу відіграє важливу роль у комплексному догляді за обличчям:
Залишки декоративної косметики є комедогенними. Вони здатні призвести до забруднення пор, появи запалень, висипань, розширених пор, вугрів.
Під час сну шкіра відновлюється – здійснюється регенерація всіх клітин і тканин, пошкоджених агресивними зовнішніми факторами. І залишений на шкірі макіяж заважає цьому процесу.
Декоративна косметика забиває пори. А отже, засвоюваність доглядових засобів помітно знижується, і шкіра недоотримує необхідні їй активи і компоненти. Не варто використовувати зволожувальні креми, сироватки, маски, якщо ви попередньо не змили макіяж.
Розібравшись, що таке демакіяж обличчя, необхідно визначити, як правильно проводити процедуру. У косметологів і дерматологів щодо цього є чітка думка.
Демакіяж обличчя – це виключно нічна процедура. Усі провідні фахівці не рекомендують лягати спати, залишаючи декоративну косметику на шкірі. Вона заважає відновленню, що відбувається під час сну, ще сильніше забивається в пори і після важче знімається.
Якщо ви вранці або вдень наносили макіяж, ввечері перед сном обов’язково використовуйте засоби для його видалення. Пам’ятайте – догляд за обличчям не завершує демакіяж, етапи, що слідують за ним, включають стандартне очищення, тонізування, зволоження та живлення шкіри. Використовуйте продукцію від бренду MyIDI, підібрану за типом і станом шкіри для кожного етапу догляду.
Чим краще змивати косметику з обличчя? Ми говорили, що проточною водою або звичайним милом робити це категорично не рекомендують. Тим паче, сьогодні виробники пропонують величезний вибір засобів, спрямованих на зняття макіяжу. Їх підбирають під певний тип шкіри:
Розглядаючи демакіяж для різних типів шкіри, варто враховувати, що:
Космецевтика MyIDI пропонує натуральну якісну доглядову продукцію для глибокого очищення пор і догляду за вашим обличчям.
Важливо здійснювати демакіяж поетапно. Тільки так можна повністю видалити всю декоративну косметику й очистити пори. У якій послідовності змивається макіяж. Тут працює правило: губи, очі, шкіра.
Тобто починати варто зі зняття макіяжу губ, особливо якщо ви користуєтеся стійкою матовою помадою. Після цього приступайте до очищення вій і повік – необхідно видалити туш і тіні для очей.
Часто для очей випускаються спеціальні засоби для зняття макіяжу. Це пояснюється тим, що шкіра повік дуже чутлива і схильна до сухості. А тому у продукції має бути збалансований рівень рН. Етапи зняття макіяжу з вій і повік не передбачають сильного механічного впливу. Використовуйте продукцію з активними компонентами, здатними моментально розщеплювати залишки декоративної косметики, зокрема й стійкої вечірньої. Шкіру очей не можна терти і розтягувати, оскільки механічний вплив провокує появу зморшок.
Усі етапи демакіяжу завершуються очищенням шкіри обличчя. Пройдіться всіма ділянками, на які було нанесено тональний засіб, пудру, хайлайтер тощо. Після цього можна приступати до очищення пор мусом або гелем від MyIDI для видалення залишків макіяжу зі шкіри та завершальних доглядових процедур.
Правильний демакіяж у домашніх умовах дає змогу очистити шкіру навіть від найстійкішої декоративної косметики і підготувати її до подальших етапів догляду. В очищені пори легше і швидше проникають зволожувальні та живильні засоби від бренду MyIDI.