fbpx

Особливості використання сироватки для обличчя

18 Лютого 2024

Сироватка – максимально корисний і ефективний доглядовий продукт, що містить підвищену концентрацію активних компонентів. Це, як правило, доповнення до основних етапів догляду за шкірою обличчя.

Сьогодні продукція представлена в широкому асортименті, підбирається, зокрема, виходячи з типу шкіри, її особливостей, потреб. Давайте докладніше розглянемо, коли наносять сироватку для обличчя, щоб домогтися максимального ефекту, що передує нанесенню продукту і що йде за ним?

Для чого і коли потрібно використовувати сироватку для обличчя

Коли застосовують сироватку для обличчя і для кого такий продукт дійсно актуальний? Важливо розібратися з особливостями, ефектом і складом засобу. По-іншому такий продукт називається серум. Головною його особливістю і відмінністю від інших доглядових засобів (масок, кремів, олій) є підвищена концентрація активних інгредієнтів. Якщо в кремах вони становлять близько 15-20%, то тут доходять до 75%. Таке співвідношення вже демонструє, наскільки корисною і сильною за своїм впливом буде сироватка для обличчя, коли наносити її особливо актуально.

Використовувати продукт варто, якщо ви відчуваєте дефіцит корисних мікроелементів у клітинах і тканинах шкіри. Він зазвичай проявляється:

Коли краще наносити сироватку для обличчя? Не обов’язково чекати всіх перерахованих вище симптомів. Доглядовий засіб ідеально працює і як профілактика, стає частиною обов’язкового догляду за шкірою, запобігаючи неприємним симптомам, висипанням, раннім слідам старіння клітин тощо.

Сироватка для обличчя: як наносити засіб

Як і коли потрібно користуватися серумом для обличчя? Усі докладні рекомендації від виробника ви можете прочитати на упаковці з доглядовою косметикою. Уважно вивчіть усі інструкції, оскільки тільки правильний догляд дасть змогу отримати найкращий результат. Є кілька універсальних правил, коли потрібно наносити сироватку на обличчя і як це робити.

Тут головне не переборщити. Сироватка – висококонцентрований продукт, його потрібно не так багато. Досить 3-4 крапель, щоб засіб розподілився на всі ділянки обличчя і забезпечував зволоження та живлення шкірного покриву.

Як користуватися серумом для обличчя? Продукт наносять після етапу глибокого очищення: вмивання пінкою, ензимною пудрою, використання тоніка. Засіб втирається масажними рухами і вбирається протягом 10-15 хвилин.

Коли наносити сироватку для обличчя: вранці або ввечері

Оскільки одним з обов’язкових засобів для догляду, особливо для проблемної та чутливої шкіри, є сироватка для обличчя, варто з’ясувати, коли її наносити: вранці чи ввечері? Єдино правильної відповіді на це питання немає. При застосуванні доглядового засобу курсом допускається нанесення двічі на день: вранці та ввечері після етапу тонізації.

Однак є важливий нюанс щодо того, коли краще наносити сироватку з вітаміном С. Для кращого ефекту застосовувати продукт рекомендують тільки у вечірній час. Під час контакту з прямими сонячними променями вітамін С може спровокувати почервоніння та подразнення на шкірі.

Яку сироватку для обличчя коли наносити

Як наносити серум на обличчя, виходячи з особливостей і потреб шкіри? Важливо орієнтуватися на:

  1. Сезонність. У зимовий час актуальнішими стають більш щільні поживні доглядові засоби. У літній сезон – легкі текстури.
  2. Вік. Після 40 років рекомендують використовувати переважно омолоджувальні сироватки. Вони доповнюють ефект крему і маски для обличчя, дають змогу боротися, зокрема, і з глибокими зморшками.

Чи потрібно після сироватки наносити крем

Чи обов’язково використовувати крем для обличчя після сироватки? Це рекомендовано робити, щоб “закрити” засіб і посилити його ефективність. Власницям сухого типу шкіри особливо важливо продумати більш комплексний догляд і додатково використовувати зволожувальні або живильні креми як завершальний етап.

Сироватка наноситься до чи після крему? Виключно до – крем втирається в шкіру тільки після повного поглинання сироватки.

Як і коли використовувати сироватку для обличчя: корисні рекомендації

Давайте докладніше розглянемо, як краще використовувати сироватку для обличчя? Ми зібрали практичні та корисні поради від експертів – косметологів і дерматологів:

  1. Ретельно підбирайте сироватку, орієнтуючись, зокрема, і на ваш вік і стан шкіри. Підтягувальні та омолоджувальні продукти не рекомендують використовувати завчасно. Антивікова сироватка для обличчя від бренду MyIDi стає актуальною приблизно після 40-45 років. У молодшому віці достатньо зволожувальної сироватки для обличчя від MyIDi.
  2. Важливо знати не тільки, коли наносити сироватку для обличчя, але і як правильно зберігати засіб. Уважно вивчіть температурний режим, а також рівень вологості, за якого варто зберігати упаковку з доглядовою косметикою.
  3. Коли наносити сироватку на обличчя, якщо ви збираєтеся на вулицю? Приблизно за 40-45 хвилин до виходу з дому. Це дасть змогу активним компонентам проникнути в клітини і закріпитися в них.
  4. Незалежно від того, коли наносити сироватку, вранці чи ввечері, продукт не змивається зі шкіри. Навіть перед нанесенням крему для обличчя.

Розібравшись, коли потрібно наносити сироватку для обличчя, ви зможете домогтися максимального ефекту від доглядової косметики. Головне підібрати перевірені ефективні засоби на основі натуральних компонентів. Космецевтика MyIDi поєднує принципи косметології та фармацевтики, розробляючи доглядову продукцію для шкіри обличчя таким чином, щоб отримати делікатний і водночас помітний ефект вже після першого застосування.

Чи можна користуватися сироваткою щодня? Порадьтеся з нашими фахівцями або дерматологом. На щоденній основі сироватка від бренду MyIDi рекомендована до використання курсом. По закінченню терміну необхідно зробити невелику перерву або наносити продукт не на щоденній основі, а 1-2 рази на тиждень.

Коментарі