fbpx

Лущення шкіри після пілінгу: бути чи не бути?

12 Лютого 2024

Пілінг обличчя передбачає очищення клітин і тканин за допомогою впливу на них кислот та інших активних компонентів, що проникають у пори.

При цьому часто жінки стикаються з проблемою, коли лущиться шкіра після пілінгу. Ступінь вираженості її залежатиме від того, наскільки глибокими очисними властивостями володіють пілінгові засоби, які компоненти використовували під час створення продукції.

Наявність слідів відлущування зазвичай не викликає дискомфорту і неприємних відчуттів. Однак порушення гладкості рельєфу сильно впливає на якість нанесення декоративної косметики і загалом знижує впевненість у собі. Давайте докладніше розберемося, чому з’являються лущення, скільки облазить шкіра після пілінгу і як продумати постпілінговий догляд?

Чому після пілінгу лущиться шкіра

Після пілінгу лущиться обличчя через те, що процедура має на увазі глибоке очищення шкіри і видалення, зокрема відмерлих клітин і тканин. Засоби запускають повне оновлення покриву, внаслідок чого від’єднуються ороговілі частинки.

Цей процес відбувається і без застосування пілінгів. Однак вони помітно прискорюють його. І лущення після процедури стають особливо помітними, покриваючи все обличчя.

На який день лущення виникає після пілінгу

Перше і найважливіше питання, з яким варто розібратися – на який день лущиться шкіра після пілінгу? Тут усе залежить від того, якою за рахунком була процедура і який у вас тип шкіри? У середньому, перші лущення виникають на 2-3 день після процедури.

Однак, якщо пілінг проводять не вперше й очищають уже дійсно глибокі шари шкіри обличчя, лущення може з’явитися і через 10-14 днів.

Як прискорити лущення після пілінгу

Ступінь прояву і тривалість лущення на шкірі залежить від особливостей конкретного організму. Тут ви мало на що можете вплинути. Однак є кілька прийомів, як прискорити відлущування після пілінгу:

Що робити, якщо не лущиться шкіра після пілінгу

Чому не лущиться шкіра після пілінгу? Багато хто пов’язує відсутність ороговілих частинок шкіри після процедури з тим, що її було проведено неправильно: засіб виявився неефективним або косметолог підібрав методику, яка вам не підходить.

Є кілька причин, чому після пілінгу не лущиться шкіра:

  • ороговілих частинок, що видаляються після пілінгу, було так мало, що вони залишилися непомітними;
  • косметолог використовував досить м’який поверхневий тип очищення, наприклад, фруктові пілінги.

Як довго лущиться шкіра після пілінгу

Багатьох жінок також цікавить, скільки лущиться шкіра після пілінгу? Тут все індивідуально і залежатиме від стану вашого організму і його можливості забезпечити швидке відновлення клітин і тканин після глибокого очищення пор. Зазвичай найпомітніше лущення обличчя після пілінгу триває 2-3 дні, після чого йде на спад. Однак суха шкіра після пілінгу може гоїтися довше: до 5-7 днів.

На те, скільки лущиться шкіра після пілінгу, впливатиме ще й:

  • принцип проведення процедури;
  • склад засобу, що використовується для очищення пор;
  • правильний підбір постпілінгового догляду за шкірою обличчя тощо.

Лущення після пілінгу: як прибрати

Тепер давайте розберемося, як прибрати лущення після пілінгу? Не обов’язково кілька днів або тижнів страждати від появи частинок на обличчі, що лущаться. Доглядова косметика від бренду MyIDi спрямована, зокрема, і на усунення наслідків глибокого очищення шкіри. Якщо у вас після пілінгу шкіра лущиться і облазить, підберіть правильний догляд за нею:

  1. Очищувальний зволожувальний мус. Якщо шкіра лущиться після пілінгу, необхідно продумати правильне очищення пор від відмерлих клітин. Легка текстура мусу спрямована на зняття ороговілих частинок. А багатий корисними компонентами склад засобу поповнює дефіцит вологи і корисних мікроелементів у клітинах і тканинах.
  2. Зволожувальний тонер для обличчя. Заповнює гідробаланс, зміцнює захисні властивості шкіри, а також дає змогу зняти ті лущення після пілінгу, з якими не впоралася очищувальна продукція.
  3. Сироватка заспокійлива або відновлювальна. Якщо лущиться шкіра на обличчі після пілінгу, необхідно задіяти комплексний підхід. Сироватка має збагачений склад з підвищеною концентрацією активних компонентів, забезпечує глибоке живлення і зволоження, прискорюючи процес регенерації і відлущування відмерлих частинок.
  4. Крем зволожувальний або заспокійливий. До складу зволожувальних кремів входять компоненти, що ефективно затримують у клітинах вологу і підвищують еластичність епідермісу. Заспокійливі засоби спрямовані на усунення почервоніння, неприємних відчуттів і відновлення шкірного бар’єру.

Часто буває так, що після пілінгу лущиться шкіра, що робити в такому разі? Підбирати спеціальний догляд на основі ефективної натуральної косметики. Бренд MyIDi пропонує низку продуктів, спрямованих на усунення лущення та інших неприємних симптомів, що виникають після процедури глибокого очищення обличчя. Космецевтика MyIDi комплексно підходить до розробки формул засобів для догляду, поєднуючи принципи косметології та фармацевтики. Використовуючи перераховані вище засоби, у вас немає необхідності продумувати, як приховати лущення після пілінгу. Уже після першого нанесення шкіра стане гладкою. Активні компоненти дозволять ще швидше відновити шкірний покрив після процедури.

Коментарі