fbpx

Як позбутися кисетних зморшок над губою?

15 Січня 2024

Зморшки навколо рота – поширена проблема серед більшості жінок. Зазвичай вона проявляється з віком у разі зниження вироблення колагену і втрати еластичності епідермісу. Кисетні зморшки – це підвид такого дефекту шкіри, що характеризується наявністю вертикальних невеликих складок, які скупчуються переважно у верхній зоні (над губами), а також у куточках. Такі зміни можуть проявитися і в ранньому віці, особливо якщо ви входите до фактора ризику.

Давайте докладніше розберемося, як прибрати кисетні зморшки на губах, що робити, щоб запобігти зміні рельєфу шкіри в цій зоні та наскільки ефективною є правильно підібрана доглядова косметика?

Що таке кисетні зморшки

Перш ніж дізнатися, як прибрати складки навколо губ, необхідно дати визначення кисетним зморшкам. Далеко не всі вікові зміни шкіри, зокрема й зниження пружності, підходять під цей опис.

Кисетними називаються заломи, що мають більш глибокий прояв. Локалізацією їх є виключно зона навколо губ. Зморшки можуть перебувати на підборідді, над верхньою губою або в куточках.

Зазвичай до 45 років такі складки навколо губ не мають чіткого прояву. Передчасне їх виникнення пов’язане зі спадковим фактором або специфічною професійною діяльністю, що передбачає активну міміку.

Чому з’являються кисетні зморшки над губою: причини та фактори ризику

Кисетні зморшки – це зміна рельєфу шкіри, що проявляється після 30 років (іноді – раніше) і набуває помітних обрисів ближче до 40 років. При цьому саме вертикальні складки, а не мімічні, спостерігаються не у всіх жінок. І тут важливо працювати з причинами і факторами ризику.

Чому з’являються зморшки над верхньою губою – причини їх можуть бути різноманітними. Однак головний фактор – втрата еластичності шкіри, що особливо сильно проявляється з віком. Після 35 років вироблення колагену, що відповідає за рівний гладкий рельєф, помітно скорочується. І важливо добирати його ззовні: в продуктах харчування і косметичних засобах антивікової категорії.

У цій зоні шкіра більш чутлива і вразлива до вікових чинників. Особливо часто зморшки над верхньою губою з’являються при:

 1. Генетичної схильності. Зморшки на губах часто є спадковим фактором.
 2. Активна міміка, що провокує появу зморшки біля губ через деформацію м’язів.
 3. Вплив ультрафіолету. Сонячні промені висушують шкіру і призводять до того, що з’являються складки на губах. Обов’язково використовуйте сонцезахисний крем від бренду MyIDi, щоб не допустити заломи навколо рота.
 4. Курінні. Впливає і на фізіологічному рівні – нікотин негативно впливає на організм, зокрема знижує захисні функції шкіри. Крім цього, в процесі куріння за частого згортання губ у трубочку можуть виникати складки біля рота.
 5. Неправильне харчування. Велика кількість цукру і кофеїну, солона і жирна їжа впливають на стан шкіри, провокують вікові зморшки над верхньою губою.
 6. Гормональні зміни. Передчасно зморшки біля губ можуть проявлятися в разі збоїв у роботі ендокринної системи, наприклад, ранньої менопаузи, полікістозу яєчників.

Як прибрати кисетні зморшки в домашніх умовах

Як прибрати кисетні зморшки навколо рота за допомогою доглядової косметики? Тут головне – своєчасно відзначити зміни шкіри, не допустивши появи глибоких ямок біля губ. Тільки так доглядова продукція не допустить ознак старіння. Бренд MyIDi пропонує низку засобів для вікової шкіри. Прибрати мімічні зморшки навколо рота можна, використовуючи продукцію, що містить у своєму складі:

 1. Ретинол. Вітамін А активно використовується для відновлення шкіри. Бренд MyIDi пропонує антивікову сироватку, нічний крем з ретинолом.
 2. Пептиди. Дозволяють налагодити вироблення колагену. В асортименті MyIDi представлено низку продукції з пептидами: антивікова сироватка для обличчя, омолоджувальна сироватка проти зморшок і для підтяжки овалу обличчя, проколагеновий денний ліфтинг крем.
 3. Вітамін С. Підвищує захисні властивості шкіри та покращує її тонус. Використовуйте сироватку для обличчя від MyIDi, зокрема й для зони навколо губ.
 4. Гіалуронову кислоту. Спрямована на заповнення дефіциту вологи в клітинах і тканинах.

Як прибрати зморшки біля рота, якщо косметичні засоби не допомагають? У більш запущених ситуаціях рекомендується відвідування косметолога або дерматолога. Існує низка процедур, спрямованих на те, щоб мінімізувати зморшки над губою або повністю прибрати складки навколо рота. Для цього можуть використовуватися процедури біоревіталізації, мезотерапії, лазерного омолодження шкіри, ін’єкційного лікування (за допомогою препаратів, що відновлюють рельєф зовнішнього шару). Однак подібні методи того, як прибрати зморшки біля губ, рекомендовані тільки після консультації фахівця.

Як прибрати зморшки над верхньою губою: корисні поради

Навіть найефективніший крем від кисетних зморшок не зможе повністю нейтралізувати проблему, якщо не вдаватися до додаткових методик домашнього догляду. До них належать:

 1. Вправи, здатні розслабити м’язи в куточках губ і зміцнити їхній тонус. Це переважно витягування губ уперед, їх розслаблення з подальшим видуванням повітря.
 2. Масаж. Боротьба з кисетними зморшками передбачає застосування різних масажних технік. Причому це стосується як зовнішньої частини губ і зони навколо них, так і внутрішнього боку. Розминання м’язів підвищує їхній тонус, забезпечує приплив крові до цієї ділянки і запобігає появі заломів і зморшок. Також ефективними є метододики з використанням різних девайсів для масажу, таких як масажер гуаша.

Що робити, щоб не з’явилися зморшки над верхньою губою

Щоб корекція зморшок над верхньою губою здавалася вам зайвою процедурою, необхідно знати методи запобігання кисетним зморшкам. Профілактика – найкраще рішення, що дає змогу, якщо не повністю запобігти, то максимально відтермінувати вікові прояви на шкірі навколо губ. Навіть за наявності генетичної схильності. Ми зібрали низку корисних рекомендацій, що профілактують кисетні зморшки навколо губ:

 1. Намагайтеся знижувати навантаження на зону навколо рота. Навряд чи ви зможете повністю взяти під контроль міміку. І в принципі не варто обмежувати емоції. Однак намагайтеся розслабляти м’язи, щойно це можливо. Не тримайте їх занадто напруженими, щоб зберегти тонус.
 2. Відмовтеся від шкідливих звичок і особливо – від куріння.
 3. Подбайте про правильний сон. Часто мімічні зморшки навколо рота з’являються, якщо обличчям ви впираєтеся в подушку. Більш корисним є сон на спині або боці.
 4. Обов’язково використовуйте засоби для захисту шкіри від ультрафіолету. Сонячні промені спричиняють складки біля губ, пересушують шкіру, призводять до ранньої появи ознак старіння.

Розібравшись, як прибрати зморшки навколо рота, ви зможете відстрочити ще одну вікову зміну шкіри, подовжуючи її молодість, здоров’я і красу. Підбирайте делікатну, і водночас високоефективну доглядову косметику, здатну активно боротися з втратою пружності та зміною рельєфу епідермісу. Космецевтика MyIDi застосовує інноваційні підходи до розробки продукції та орієнтується на тренди в косметологічній галузі. Низка засобів містять активні компоненти, здатні прибрати зморшки навколо губ без необхідності проведення косметологічних процедур.

Коментарі