fbpx

Особливості та нюанси догляду за шкірою навесні

28 Березня 2024

Щойно закінчується зимовий сезон і починається потепління, здається, що шкіра навесні менше піддаватиметься агресивним зовнішнім чинникам. Неприємні сюрпризи у вигляді почервоніння і подразнень, що з’являються саме у весняний період, можуть виглядати підозріло і лякаюче. Однак причина цього досить зрозуміла – протягом попередніх кількох місяців шкіра перебувала під впливом холоду або пересушеного повітря в приміщенні.

Саме тому важливо продумати правильний догляд за шкірою навесні в домашніх умовах, зібравши набір косметичних продуктів, що закривають дефіцити і потреби. В принципі щоразу зі зміною сезону рекомендують переглядати свій набір доглядової косметики, прибираючи зайве і додаючи нове.

Давайте докладніше розберемося, чим і як доглядати за обличчям навесні, щоб заповнити дефіцит вітамінів і вологи.

Чому особливо важливий весняний догляд за обличчям

У зимовий період часто шкіра стає більш тонкою і чутливою, спостерігається відчуття сухості та стягнутості, спричинені перепадами температур на вулиці та в приміщенні. Якщо вдома ми перебуваємо в сухому просторі з обігрівачами, то при виході на вулицю потрапляємо в умови сильних морозів, вітру, снігу. Такий дисонанс призводить до зниження захисних функцій шкірного покриву і вимагає більш важких текстур і основ для доглядових засобів.

На противагу цьому догляд за шкірою у весняний період має бути більш легким. Жирні маслянисті текстури занадто сильно забивають пори, викликають неприємні відчуття. Щобільше, догляд за шкірою обличчя навесні або влітку вимагає активного захисту від впливу ультрафіолету. Якщо взимку сонце з’являється рідко, і ми часто надаємо перевагу домашньому відпочинку, а не активним прогулянкам, то з настанням весни варто доповнити арсенал доглядової косметики засобами з СПФ 30 і більше від бренду MyIDi. Правильний весняний догляд за шкірою наповнить її втраченими вітамінами.

Як правильно доглядати за шкірою обличчя навесні

Особливості догляду за шкірою навесні залежать від її типу, стану та потреб. Варто заздалегідь визначити, чого саме потребує ваш організм, і дати йому саме той набір корисних мікроелементів, який буде потрібен для налагодження обмінних процесів і відновлення всіх захисних властивостей шкірного покриву.

Давайте розглянемо, як здійснювати догляд за обличчям навесні в домашніх умовах, відштовхуючись від конкретного типу шкіри.

Догляд за жирною шкірою обличчя навесні

Як доглядати за жирною шкірою обличчя навесні? Через підвищену активність сонячних променів і потепління починає активізуватися робота сальних залоз. І важливо підібрати матувальні, очищувальні продукти від бренду MyIDi.

Це можуть бути, наприклад, засоби серії Акне-офф або гель “Енергія кислот”, очищувальна ензимна пудра для обличчя тощо. Важливо, продумуючи догляд за жирною шкірою навесні, який дуже часто містить кислоти, підібрати санскрін.

Догляд за сухою шкірою обличчя навесні

Весняний догляд за сухою шкірою передбачає головним чином глибоке зволоження клітин і тканин. Дефіцит вологи в них спостерігається протягом усього року, і весна не є винятком.

Щойно починає теплішати, відставте вбік жирні та маслянисті текстури. І підбирайте доглядову косметику від бренду MyIDi з максимально високою концентрацією зволожувальних компонентів. Це можуть бути, наприклад:

Сухий тип максимально чутливий до ультрафіолету. Тому звертайте увагу на продукти з високим показником СПФ.

Догляд за чутливою шкірою обличчя навесні

Як доглядати за шкірою навесні, якщо у вас чутливий тип? Як і у випадку з сухою шкірою, важливо підтримувати водний баланс. Нестача вологи призводить до того, що знижується захисна функція і легше утворюються запалення, висипання, вугрі.

Також варто продумати відновлення. Для цього підбирайте від бренду MyIDi, наприклад, відновлювальні крем для обличчя та сироватку, а також продукти із серії з пробіотиками.

Як доглядати за комбінованою шкірою навесні

Весняний догляд за шкірою обличчя для власниць комбінованого типу складається з цілої низки засобів: матувальних, відновлювальних, зміцнювальних, живильних. Якщо шкіра схильна до появи жирного блиску, в ділянці Т-зони рекомендують наносити вже згаданий засіб з матувальним ефектом для нормалізації роботи сальних залоз.

Для вирівнювання тону і зміцнення відмінно підійде сироватка, що містить високу концентрацію активних компонентів. Обов’язково продумайте комплексне очищення обличчя, а також додаткову продукцію для глибокого зволоження. Наприклад, очищувальну маску для обличчя від бренду MyIDi.

Також рекомендуємо вивчити поради щодо догляду за шкірою обличчя навесні від косметологів і дерматологів. За необхідності можна консультуватися з фахівцями компанії MyIDi під час підбору косметичних засобів. Правильно спланований догляд за шкірою після зими дасть змогу підготувати її до весняно-літнього сезону і заповнити брак усіх необхідних мікроелементів.

Якщо вам потрібен індивідуальний підбір доглядових засобів, напишіть нашим досвідченим консультантам.

Коментарі