fbpx

Чому з’являються прищі після пілінгу

5 Березня 2024

Хімічний пілінг – популярна процедура, рекомендована в разі появи вугрової висипки, чорних крапок, пігментації, забитих пор. Не дивно, що після неї можуть з’являтися почервоніння. Однак є ще один неприємний ефект – часто відвідувачки косметологів скаржаться, що після пілінгу обличчя з’явилися прищі.

Це не є прямим результатом від процедури, а радше її побічним ефектом, якого можна уникнути. Давайте розглянемо докладніше, чому після хімічного пілінгу з’явилися прищі, як екстрено прибрати висипання? Що робити, щоб не допустити такого ускладнення, як дрібний висип після пілінгу?

Чому після пілінгу з’являються прищі: основні причини

Кислотні пілінги є потужною процедурою, спрямованою на позбавлення від прищів. За злою іронією нерідко буває, що через кілька годин або днів після відвідування косметолога на обличчі як побічний ефект виникають дрібні або великі висипання.

Чому з’явилися підшкірні прищі після пілінгу? Невже процедура не спрацювала? Насправді виділяють кілька найпоширеніших причин, через які після пілінгу обсипало обличчя:

 1. Неправильно проведена процедура. Якщо у вас після пілінгу з’явилися прищі, причиною може бути порушення послідовності або неправильний підбір засобів косметологами. Важливо, щоб фахівець індивідуально підбирав відповідний склад очищувальних кислот, розбирав потрібні пропорції, проводив комплексну підготовку шкіри перед очищенням.
 2. Індивідуальна реакція. Нерідко виникають прищі після гліколевого пілінгу або інших кислотних процедур як алергічна реакція на один або кілька компонентів очищувальних засобів. Заздалегідь сказати, чи є у вас алергія на той чи інший компонент, навряд чи вийде. Тому часто косметологи тестують продукцію на обмеженій ділянці шкіри.
 3. Запальні процеси. Хімічний пілінг сприяє глибокому очищенню пор. Ще деякий час після процедури на поверхню витягуються запальні елементи, які знаходяться в глибоких шарах шкіри. Останні можуть проходити самостійно протягом 2-4 днів. В іншому разі варто відвідати косметолога-дерматолога. Для виключення такого ефекту, а також власникам шкіри з проблемами в запущених стадіях, перед пілінгом рекомендують пройти апаратну чистку.

Також білі прищі після пілінгу можуть виникати через захворювання деяких внутрішніх органів і систем. Інфекційні хвороби, проблеми зі шлунком або кишечником послаблюють імунітет, як і збої в роботі гормональної системи.

Як профілактувати прищі після кислотного пілінгу

Найчастіше після кислотного пілінгу прищі з’являються при неправильному догляді та припущенні цілої низки помилок:

 • Постійний механічний вплив на шкіру, що пройшла процедуру.
 • Агресивний і категорично невідповідний догляд.
 • Недотримання правил і рекомендацій косметолога, необхідних для відновлення зовнішнього шару шкіри.

Щоб не допустити прищів після саліцилового пілінгу, не забувайте про те, що:

 1. Категорично не рекомендується торкатися руками ділянок шкіри, що пройшли глибоке очищення. Перші кілька днів після процедури спостерігається почервоніння. Шкіра дуже чутлива і відкрита до мікробів і бактерій, а також забруднень, які призводять до того, що з’являються прищі від пілінгу.
 2. Не можна прискорити процес загоєння і оновлення клітин. У жодному разі не використовуйте скраби або інші косметичні засоби, спрямовані на відлущування. Вони ще сильніше травмують шкіру і призводять до того, що з’являються дрібні прищі після пілінгу.
 3. Важливо обов’язково використовувати крем з високим показником СПФ від бренду MyIDi при кожному виході на вулицю.
 4. Не варто намагатися здерти лущення.
 5. Часто після карбонового пілінгу прищі з’являються через термічний вплив на шкіру. Після процедури не рекомендують відвідувати лазні, сауни, приймати сонячні ванни.

Правильний догляд за шкірою від висипань після пілінгу

Отже, у вас з’явилися прищі після пілінгу, що робити в цій ситуації? Негайно звертайтеся до косметолога і дерматолога. Тільки фахівець може підібрати правильний догляд, спрямований на зниження обсягу і кількості висипань. Важливо визначити причину появи проблеми і підібрати набір доглядової косметики, допустимий для використання після хімічних пілінгів.

Щоб після пілінгу прищі не з’явилися, необхідно підібрати грамотний догляд на основі натуральних компонентів. Бренд MyIDi пропонує доглядову косметику, рекомендовану в період відновлення після процедури очищення шкіри:

 1. Відновлювальна сироватка для обличчя з високою концентрацією активних компонентів.
 2. Відновлювальний крем для чутливої шкіри. Живить і зволожує клітини, стимулює їхнє оновлення, профілактує постпілінгові прищі.
 3. Заспокійливий крем Red SOS від почервоніння. Усуває свербіж, інтенсивно зволожує і живить епідерміс, доставляючи корисні компоненти, що містяться в кремі, в глибокі шари шкіри.
 4. Заспокійливий і очищувальний мус для чутливої шкіри. Делікатно знімає лущення після процедури.

Розібравшись, як прибрати прищі після хімічного пілінгу, ви зможете правильно підібрати набір доглядових засобів, а також не допустити повторного виникнення проблем після процедури глибокого відлущування клітин. Космецевтика MyIDi пропонує низку продуктів, спрямованих на загоєння і відновлення шкіри після пілінгу, які знижують ризик появи висипань.

Коментарі