Філософія MyIDi

MyIDi – бренд, створений на основі об’єднання кращих досягнень сучасної науки в догляді за шкірою і безцінних українських автентичних екстрактів рослинного походження. Вивчаючи зарубіжний досвід в пошуку відповідей на питання: «Як забезпечити здоров’я і красу шкіри?», Ми зрозуміли, що маємо всі необхідні складові для створення свого унікального рішення, яке не має аналогів на ринку України.

Наш підхід базується на 4 основних принципах:

1. Молодість швидкоплинна - краса вічна

MyIDi – це перш за все космецевтика. Наші професійні продукти мають високі вивірені концентрації активних речовин, які проникають глибоко в клітини і роблять позитивний вплив, стимулюючи біологічні та хімічні процеси в шкірі. Зараз експерти MyIDi вже повністю розробили лінійку продуктів, яка має доведену безпрецедентну ефективність, але ми на цьому не зупиняємося. Ми прагнемо передати цінність ритуалів краси MyIDi і орієнтуємося насамперед на турботу про якість шкіри. Адже вкладаючи зусилля в створення результативного догляду, MyIDi не тільки допомагає кожному клієнту відшукати шлях до ідеальної шкірі, але і відкрити нові грані в поліпшенні відносин з самим собою.

2. Привнесення інноваційних технологій і професійного підходу в щоденний догляд

Космецевтичний підхід не створює ілюзію позитивних змін в якості шкіри, а дійсно оздоровлює і відновлює її. Космецевтика MyIDi використовує активні речовини – пептиди, вони з’єднуються з клітинними рецепторами, які сприймають це як сигнал і відповідають певними позитивними змінами в шкірі. Їх взаємодія з пептидом відбувається за принципом «ключ-замок», дозвіл проблем шкіри якраз і лежить в площині підбору кожному «замку» (проблеми), визначеного «ключа» (рішення). А щоб процес вирішення проходив ще ефективніше використовується біоміметична технологія: до складу наших засобів на основі пептидів, ми додаємо ліпопротеїн, який допомагає всьому з’єднанню легше проходити крізь бар’єрні структури рогового шару шкіри.

Крім того, космецевтика MyIDi використовує тільки якісні інгредієнти провідних світових виробників (BASF, Givaudan, Soliance, Induchem, Lubrisol, Clariant, Sesderma, Sumrise, Mibelle) в комбінації з українськими автентичними екстрактами фармацевтичної якості, що і дозволяє домагатися такої неймовірної якості засобів.

Важливу роль в створенні продукції MyIDi має щільність активних речовин, в нашій продукції концентрація високотехнологічних активних речовин досягає 70%. Висока концентрація активних речовин забезпечує доставку корисних компонентів в глибокі шари шкіри, а їх рівномірне і поступове вивільнення забезпечує швидкий, видимий, а головне тривалий ефект. Адже наша основна концепція: «Швидко, ефективно, точно в ціль!»

У космецевтиці MyIDi реалізований комплексний підхід: концентрація на вирішення проблеми шкіри в певній зоні, але за допомогою усунення її точкових аспектів. Робота продуктів MyIDi в конкретній зоні включає такі етапи:

  • очищення шкіри з інтенсивним зволоженням рогового шару з метою підвищення його проникності;
  • ексфоліація для видалення ороговілих клітин і полегшення проходження пептидів і інших активних інгредієнтів крізь бар’єр;
  • створення шару, що забезпечує тривале зволоження за рахунок зменшення трансепідермальній втраті води, для полегшення процесу проникнення активних агентів через ліпідний бар’єр рогового шару;
  • активація мікроциркуляції шкіри для поліпшення прохідності шкірної тканини;
  • підтримання концентрації активних інгредієнтів протягом всього курсу корекції шкірних проблем.
    Для реалізації даних етапів, ми створили спеціальні набори для комплексної боротьби з целюлітом, доглядом за шкірою обличчя і бюста.
3. Екологічність у всьому

Дбайливе ставлення до природи запорука більш здорового існування людини як на даному етапі розвитку, так і в майбутньому. Для забезпечення реалізації подібних умов, кожен може внести свій позитивний внесок: ми кажемо “Ні” компонентам тваринного походження і дослідам на тваринах. Також велика частина упаковки всіх продуктів – біоразкладається. І це тільки перші, але далеко не останні кроки на шляху екологізації процесу виробництва і розповсюдження української космецевтики.
У MyIDi використовуються виключно натуральні інгредієнти. У процесі виробництва не застосовуються парабени, жорсткі пави, MEA, DEA, TEA, синтетичні полімери та продукти нафтохімії, SLES, SLS. Орієнтуючись на створення якісного догляду за шкірою з акцентом на здоров’я, вважаємо неприпустимим використання речовин, здатних накопичуватися в організмі і отруйних роботу внутрішніх систем епідермісу.

4. Вихід української космецевтики на міжнародний рівень

Ми впевнені в якості та унікальності, а головне результативності космецевтики MyIDi, саме тому ми готові продемонструвати її кожному як в межах України, так і за її кордонами.

Де б ви не спробували космецевтику MyIDi, вас чекає приємне знайомство і дивовижний результат.

Чому саме ми?
Оптимальне співвіднощення ціна-якість
Європейські інноваційні рішення і українські автентичні лікувальні збори та екстракти
Прогресивна космецевтика
Висока якість сировини, максимальні концентрації діючих речовин
Безпечно та ефективно
Гіпоалергенні, рН збалансовані засоби, які не тестуються на тваринах
Біоміметична технологія
Емульсій, кремів та сироваток, які біоідентичні шкірі - максимально ефективні і безбечні

Натуральна космецевтика

MyIDi – це перш за все космецевтика. Наші професійні засоби мають високі вивірені концентрації активних речовин, які проникають глибоко в клітини і мають позитивний вплив, стимулюючи біологічні та хімічні процеси в шкірі.

Космецевтика MyIDi використовує інгредієнти провідних світових виробників (BASF, Givaudan, Soliance, Induchem, Lubrisol, Clariant, Sesderma, Sumrise, Mibelle, ін.) та українські аутентичні екстракти фармацевтичної якості. Ви не знайдете в складі парабени, жорсткі ПАРи, MEA, DEA, TEA, синтетичні полімери та продукти нафтохімії, SLES, SLS.

Ми говоримо ні  компонентам тваринного походження, дослідженням на тваринах. Бережне ставлення до себе і природи – один з основних наших принципів. Ми щиро віримо, що екологія починається від кожного з нас, тому використовуємо біорозкладаючу упаковку для всіх наших продуктів.

Висока концентрація активних речовин у складі засобів MyIDi забезпечує доставку активних компонентів у глибокі слої шкіри, їх рівномірне та поступове вивільнення, що забезпечує швидкий, видимий і головний пролонгований ефект.

MyIDi призвана піклуватися про красу вашої шкіри та дивувати неймовірними результатами вже після першого застосування!

Купити