Як на мене, класний. Не жирний, не відчувається на обличчі, протягом дня шкіра немає жирного блиску. Єдине, чого б мені хотілось - дозатор) Креми з дозаторами значно зручніші за ті, що з кришечками.
Постійно користуюсь СПФ 50 від Майді, це мій давній фаворит. Тепер вирішила протестувати цю новинку. Що відмтила: кремова текстура, нашкірі гарно розподіляється, жодного аромату, висипів не викликав (користуюсь 7 днів). Під тон лягає ок, але!!! важливо дати йому десь 1-2 хвилини, не наносити тон одразу на СПФ.
Це мій перший сонцезахист від Майді. До того користувалась флюїдом від Ля Рош, тому порівнювала саме з ним. На перший погляд здається щільним, але він дуже легко розподіляється на шкірі, ніби тане. Наносила його під CC Lumene, все ок, СС на місці, не скочувався))) З приводу матовості. У мене комбі шкіра + я використовую рисову пудру. Додала в це комбо ще й матовий СПФ і результат прекрасний. Немає того ненависного блиску на сонці і відчуття ніби обличчя плавиться. Загалом я дуже задовлена) Окреме дякую за відсутність запаху (для мене це величезний +).
Тільки від цієї пудри відчувається ефект очищення, без стягнутості шкіри, а після дуже класно наноситься тональна основа. Всім рекомендую
Використовую другий рік,кращого ще не знайшла.Див він не творить,бо в мене дуже потіє обличчя від будь-якого крему,але від сонця захищає ОК.Крем гарно вбирається,не має відчуття липкості.
Чарівний засіб! За день (!) зробив губи м'якими і наповненими, ефект відчула вже після першого нанесення. Чудова текстура, щільний, але комфортний, дякую за відновлення губ 🫶
Чудовий флюїд, без липкості, комфортний, а легкий відтінок додає приємного тону губам)
Це просто знахідка! Вбирається дуже швидко і шкіра після нього, як у немовляти, шикарний крем!
Дуже класний тонік, круто пом'якшує і заспокоює шкіру, використовую після кислотного пілінгу
Маю чутливу шкіру і боялась, що буде щипати. Але все добре, крем ніжний і заспокійливий. Використовую вже другий тиждень, жодного почервоніння. Текстура приємна, не тягне, швидко вбирається. Якщо наношу тональний усе виглядає рівно. Навіть у спеку не блищу, що для мене рідкість.
Перший раз тримала маску недовго, прислухалась до відчуттів. Загалом реакція нормальна, без подразнення, але я поки не до кінця розумію, чи хочу включати її в постійну рутину. Скоріше залишу для окремих випадків, а не на регулярній основі.
Користуюсь цією сироваткою вже кілька тижнів. Найбільший плюс це комфорт протягом дня, не хочеться постійно щось додавати. Вона не вирішує всі питання зі шкірою, але добре підтримує баланс. Для мене це робоча база в догляді.
Беру його з собою у поїздки, коли не хочу тягнути купу засобів. У мене і так хвилясте волосся, без стайлінгу, тому просто після сну достатньо трохи зволожити волосся і нанести спрей
Після вмивання шкіра в мене часто реагує почервонінням, тому тоніки я підбираю обережно. Тут реакція нормальна, без сюрпризів і для мене це вже супер результат
Ця маска мені сподобалась саме як зволожуючий і відновлюючий варіант. Після неї шкіра виглядає більш щільною, гладкою, без відчуття сухості. Мімічні заломи стають менш помітними, особливо якщо шкіра була зневоднена.
Для мене це як сироватка для шкіри схильної до почервонінь. Використовую аналогічно, після тонера та зверху крем. Почервонінь і правда стало менше.
Спочатку здивувало, що це бальзам, але він не залишає жирної плівки після змивання. Обличчя на дотик гладке, особливо в зоні щік. Для мене це не варіант на кожен день, бо все ж є кислоти. Зате раз у кілька днів заходить добре.
Нарешті класна альтернатива кремам та лосьйонам які вже набридли! Текстура приємна, охолоджуюча, особливо комфортна влітку. Шкіра після регулярного використання виглядає більш доглянутою, не пересушеною. Подобається, що він швидко працює і видно зволоження одразу а не через кілька тижнів накопичувального ефекту
Крем комфортний, але для дуже теплої погоди мені інколи здається трохи щільним. У прохолодний сезон він відчувається значно краще. Зволоження дає стабільне, просто важливо підібрати кількість.
У мене жирна шкіра голови, і такі шампуні я використовую регулярно. Цей мені підійшов: добре промиває, після нього довше зберігається відчуття свіжості, все досить збалансовано.